Pracodawcy Pomorza

Forum Menedżerów Sprzedaży-10.06.2014

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy w dniu 10 czerwca br. o godz. 9.00 
do siedziby „Pracodawców Pomorza” 
na prelekcję Jacka Czarnowskiego nt.:
  
Kluczowe aspekty budowy skutecznego zespołu sprzedażowego

 

  • Najczęstsze kłopoty menedżerów sprzedaży?
  • Różnice w podejściu do procesu sprzedaży między menedżerem a handlowcem i wynikające stąd straty na efektywności?
  • Jak budować zespół, jakich ludzi dobierać?
  • Kluczowe elementy procesu sprzedaży – jak je identyfikować.
  • Filary skutecznego zespołu sprzedażowego.
  • W jakich przypadkach korzystać z pomocy firm doradczych i jak to robić.

 Jacek CzarnowskiJacek Czarnowski – trener biznesu, konsultnt i coach. Od 1993 roku związany ze sprzedażą i marketingiem. Przez 15 lat pełnił stanowiska dyrektora sprzedaży lub dyrektora marketingu  między innymi na rynku FMCG i rynku mody (firmy Kamis, Fazer, czy Atlantic). Zajmował się także tworzeniem i sprzedawaniem konceptów franczyzowych. Absolwent geografii i studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył Akademię Coachingu Biznesowego.
Od czterech lat  współpracuje jako doradca i trener z Sandler Training – światowym liderem w zakresie projektów szkoleniowo-doradczych dotyczących sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Właściciel gdańskiej firmy Cetus Consulting – franczyzobiorcy Sandler Training. Specjalizuje się w kompleksowym doskonaleniu procesów sprzedażowych w przedsiębiorstwach.  Pracował dla przedsiębiorstw o różnej specyfice branżowej oraz różnym stopniu skomplikowania procesu sprzedaży.
Twórca i organizator odbywającej się cyklicznie w Gdańsku „Morfologii Sprzedaży” – Konferencji Menedżerów Sprzedaży.
Miłośnik sztuki retoryki – członek gdańskiego klubu Toastmasters. Prywatnie instruktor kajakarstwa, prowadził wiele spływów kajakowych w Polsce i zagranicą. 

Forum Menedżerów Sprzedaży to organizowane na zasadzie non-profit spotkania dla ludzi zarządzających sprzedażą. Spotkanie dla  prezesów i członków zarządów związanych z zarządzaniem sprzedażą, właścicieli firm oraz oczywiście dyrektorów i kierowników sprzedaży wszystkich szczebli. To nie są spotkania dla handlowców.

Tematyka to: prezentacje narzędzi i strategii pomocnych na stanowisku szefa sprzedaży, podnoszenie kompetencji menedżerskich i kompetencji przywódczych, studia przypadków, sztuka prezentacji handlowych i wystąpień publicznych i inne. Tu można będzie spotkać  i posłuchać ekspertów wspomagających menedżerów a w szczególności menedżerów sprzedaży.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/MorfologiaSprzedazy

Czas trwania spotkanie: ok. 2,5 godz.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym spotkaniu prosimy o potwierdzenie swojej obecności

Zgłoś się/Zapisz się