Pracodawcy Pomorza

Elmia Subcontractor 2014-Międzynarodowe Targi Poddostawców Przemysłu

Szanowni Państwo,

Polsko Szwedzka Izba Gospodarcza organizuje dla Członków Polsko – Szwedzkiej Izby Gospodarczej wyjazd na Elmia Subcontractor 2014 – Międzynarodowe Targi Poddostawców przemysłu, które odbędą się  w dniach 11-14 listopada w Jönköpingu w Szwecji.

Targi Elmia Subcontractor to wiodące w Europie Północnej specjalistyczne targi podwykonawców w branży produkcyjnej i ich klientów. Targi odbywają się co roku w Jönköping w Szwecji od 1975 roku.

Targi Elmia Subcontractor gromadzą około 1200 wystawców z około 30 krajów. W 2013 roku targi odwiedziło ponad 15 300 gości.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby spotkać wiele firm związanych z przemysłem podwykonawców, podzielić się wiedzą, doświadczeniami i zyskać nowe relacje biznesowe. Kontakty, które nawiązywane są podczas targów prowadzą do kontraktów o wartości ok. 2 mld euro rocznie.

Targi obejmują  tematy związane zarówno z rozwojem produktów, jak i możliwościami wymiany handlowej: procesy produkcyjne, produkty i komponenty, materiały, surowce i półprodukty, projektowanie, narzędzia i usługi.

Polsko – Szwedzka Izba Gospodarcza planuje już po raz kolejny zorganizowanie wspólnego stoiska wystawienniczego na tegorocznych targach z możliwością udziału w nich zainteresowanych firm. W chwili obecnej zakładamy, że stoisko mogłyby dzielić trzy firmy członkowskie.

Oferta obejmuje:

  • zorganizowanie stoiska o powierzchni 9 lub 16 m2 z wyposażeniem wystawienniczym
  • umieszczenie logo każdej z firm na wspólnym stoisku
  • rejestrację każdej z firm oraz wpis do katalogu targowego w języku szwedzkim lub angielskim
  • pomoc w promocji członkowskich firm oraz asystę przy rozmowach prowadzonych podczas targów

Koszt uczestnictwa bez uwzględnienia kosztów podróży przy powierzchni stoiska 9m2 wynosi 12.700 PLN dla każdej firmy, a przy powierzchni 16m2 – 15.900 PLN (w tym zawarty jest koszt noclegu: cztery noce w otwartym od 1 listopada, nowoczesnym hotelu Vox – 9580 SEK / ok. 4300 PLN.) W okresie targów hotele są dostępne w wysokich cenach i wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Na chwilę obecną rekomendujemy przelot z Gdańska do Sztokholmu (Skavsta), dojazd pociągiem do Jönköping oraz ze względu na aktualny rozkład lotów powrót z Malmö do Gdańska w łącznej cenie ok. 720 zł.

Już teraz przyjmujemy zgłoszenia od firm chętnych na wyjazd na targi Elmia Subcontracor.

W związku z tym, że targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem, w celu potwierdzenia zamówień stoiska oraz noclegów prosimy o zgłoszenia do 25 sierpnia 2014. Prosimy również o wskazanie preferowanej powierzchni stoiska. (Większe stoisko położone jest centralnie, mniejsze przy ścianie bocznej hali.) O uczestnictwie w targach będzie decydować kolejność Państwa zgłoszeń. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Izby (tel: (+48) 58 763 14 69).

Więcej o targach: http://www.elmia.se/en/subcontractor/