Pracodawcy Pomorza

Misja Gospodarcza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Misja Gospodarcza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

na Global Manufacturing & Industrialization Summit (Abu Dhabi)

27 – 29 marzec 2017 r.

 

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza w Warszawie uprzejmie informuje, że w dniach : 27 – 29 marca br. odbędzie się misja gospodarcza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w związku z udziałem w wydarzeniu  Globalny Szczyt  Produkcji i Uprzemysłowienia w Abu Dhabi.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Szejka Mohammeda bin Zayed Al. Nahyan, przywódcy Sił Zbrojnych ZEA, zaś gospodarzami Szczytu są: Minister Gospodarki Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Podczas spotkań zostaną obszernie przedstawione możliwości udziału inwestorów i przedsiębiorców zagranicznych w projektach modernizacyjnych planowanych  w najbliższych latach w Emiratach Arabskich.

Promowane będą najbardziej nowoczesne i innowacyjne rozwiązania i technologie oraz utworzona platforma wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów bilateralnych pomiędzy krajami uczestniczącymi w sesjach plenarnych Szczytu.

Polskie Firmy zainteresowane udziałem w Globalnym Szczycie prosimy o kontakt  lub / zarejestrowanie się / rejestrację :

REJESTRACJA

Bliższe informacje o szczycie GMIS  oraz programie konferencji znajdziecie Państwo:  https://gmisummit.com/  jak również planujemy organizacje spotkań dla Państwa  B2B  zgodnych z profilem firm .

W razie pytań  prosimy o kontakt:

Katarzyna Kaniewska, 22 – 6309707, e-mail: kkaniewska@kig.pl ,

Maria Nowakowska, 22 – 6309783, e- mail: mnowakowska@kig.pl