Pracodawcy Pomorza

Konferencja „Polska-Iran. Współpraca i Inwestycje” – 21.03.2017

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję dziennika „Rzeczpospolita” – „Polska – Iran. Współpraca i Inwestycje”, którego partnerem jest Polsko – Irańska Izba Gospodarcza.

Celem Konferencji, która odbędzie się 21 marca 2017 w Warszawie, jest zapewnienie przestrzeni do spotkania i wymiany doświadczeń podmiotom zainteresowanym ekspansją, inwestorom, usługodawcom z obszaru obsługi eksportu oraz zaprezentowanie ich możliwości szerokiej grupie czytelników „Rzeczpospolitej” i użytkowników serwisu www.rp.pl.

Szczegóły konferencji znajdują się na stronie internetowej: https://konferencje.rp.pl/wydarzenia/7/754-polska-iran-wspolpraca-i-inwestycje/program

 

Osobą kontaktowa w sprawie konferencji jest nasz Pan Roman Wójcik – przewodniczący oddziału gdyńskiego „Pracodawców Pomorza” oraz członek zarządu Polsko – Irańskiej Izby Gospodarczej – kontakt – roman.wojcik@sword.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej Polsko – Irańskiej Izby Gospodarczej dostępnej pod adresem: http://picc.org.pl/.