Pracodawcy Pomorza

BIEGUN 2017 – rywalizacja o Puchar Prezydenta „PP”

„Pracodawcy Pomorza” oraz Adventure Park Gdynia Kolibki

serdecznie zapraszają na niezwykłą rywalizację pn.

BIEGUN 2017

Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.

START INDYWIDUALNY 8.07

Po raz pierwszy w Polsce odbędą się także zawody sztafet OCR. Trzyosobowe drużyny będą rywalizować na 4 kilometrowych pętlach w kategorii drużynowej. W takiej samej formule wystartują także sztafety firmowe rywalizując o puchar Prezydenta „Pracodawców Pomorza”.

SZTAFETY 9.07

Rodzinny bieg z przeszkodami to świetna zabawa i wspólna przygoda zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Zawody mają rozrywkowy charakter bez pomiaru czasu, a każdy członek rodzinnej drużyny na mecie otrzyma medal.

BIEG RODZINNY 9.07

biegun_net_rywalizacja

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Adventure Park Gdynia Kolibki. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 10 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego – Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 7 lat mierzą swoje siły.

Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.biegun.info/