Pracodawcy Pomorza

PB Kokoszki S.A. z nagrodami „Budowa Roku 2016”

 

Szanowni Państwo,

Z dumą informujemy o wyjątkowych nagrodach w konkursie „Budowa Roku 2016”, otrzymanych przez Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki S.A., którego Prezesem i Dyrektorem Zarządu jest p. Kazimierz Empel.  

Nagrodzone obiekty, które prezentujemy poniżej, charakteryzują się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, funkcjonalnością oraz najwyższą jakością materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych.

Konkurs organizowany jest z inicjatywy Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, a także Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Serdecznie gratulujemy!

 

1

2

 

 

logo

 

 

 

Informacje o firmie ze strony http://www.kokoszki.pl

Produktem naszej firmy są usługi budowlane w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego.
Począwszy od listopada 2014 roku dział firmy zajmujący się produkcją prefabrykowanych elementów budowlanych został wydzielony z firmy i przekształcony w nowo utworzoną spółkę KOKOSZKI PREFABRYKACJA S.A. Przedsiębiorstwo było wykonawcą największych osiedli mieszkaniowych Gdańska, m.in. Żabianki, Zaspy, Suchanina, Moreny, Chełmu, Oruni, co stanowi 30% oddanych w Gdańsku mieszkań po 1945 roku.
Od 1996 roku zmiany własnościowe i kapitałowe stworzyły istotne podstawy dla możliwości rozwojowych przedsiębiorstwa. Firma rozszerzyła strukturę usług budowlanych i rozpoczęła w mieszkalnictwie usługi deweloperskie oraz w większym niż dotychczas stopniu uczestniczy w realizacji inwestycji poza sektorem mieszkaniowym m.in. zrealizowała „Dom pod wieżą” w Sopocie, budynek „Urzędu Pracy” w Gdyni, rozbudowała i zmodernizowała siedzibę Radia Gdańsk, Banku PKO BP w Gdańsku-Wrzeszczu, Filharmonię Bałtycką oraz Urząd Skarbowy w Gdańsku.

Przedsiębiorstwo nasze jest dwukrotnym laureatem konkursu o Platynowe Wiertło BOSCHA, nagrody wręczanej na Targach Budownictwa w Poznaniu. Kluczem do sukcesu P.B. KOKOSZKI jest doskonała jakość i terminowość wywiązywania się z zadań.