Pracodawcy Pomorza

ENenglish

B jak BIZNES, R jak RELACJE! (+ wideo)

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

partnerzy

Przedostatnie w tym roku, zrealizowane 27 października w naszej siedzibie śniadanie networkingowe „Biznes to Relacje”, było okazją do dokładniejszego poznania misternej japońskiej inżynierii motoryzacyjnej Mazda Motor Corporation złączonej z konsekwentną, budowaną przez dekady strategią marketingową, o których opowiedział nam Tomasz Kramnik, Specjalista ds. Sprzedaży Biznesowej w BMG Goworowski Gdynia.

O podobieństwach i różnicach w stylu prowadzenia komunikacji biznesowej m.in. w Polsce oraz Rosji, o szoku kulturowym wynikającym niejednokrotnie ze skrajnie różnych podejść do prowadzenia krótko i długoterminowych relacji między przedsiębiorcami z poszczególnych krajów, opowiedział Walerij Pryżkow, właściciel WP CAPITAL oraz prezes IPS-International Post Service.

Gospodarzami spotkania, zgodnie z tradycją, byli: Justyna Wojtaszczyk (agencja i PR KeyK Project Marketing&Media) i Ireneusz Osiński (Fundacja na Rzecz Rozwoju Talentów/Pracodawcy Pomorza), bez których śniadania networkingowe „Biznes to Relacje” nie osiągnęłyby takiej popularności, jaką cieszą się do dzisiaj.

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU


PRELEGENCI


BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

tomasz_kramnik_p3a6063-125x150

Tomasz Kramnik 

Menadżer sprzedaży z ponad 15-letnim doświadczeniem. Karierę zawodową związał z branżą telekomunikacyjną i motoryzacyjną. Obecnie zajmuje się sprzedażą flotową u jedynego autoryzowanego dealera marki Mazda w województwie pomorskim, BMG Goworowski. Prywatnie pasjonat nurkowania i muzyki rockowej.

walerij-pryszkowa-122x150

Walerij Pryżkow

Właściciel WP CAPITAL oraz prezes IPS-International Post Service. Posiada duże doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z zarządzaniem na wysokim szczeblu oraz doświadczenie w relacjach międzynarodowych. Z sukcesem zarządzał zarówno firmami jak i departamentami w kilku różnych krajach. Obecne jest prezesem firmy transportowo-logistycznej oraz ekspertem w sprawach inwestycji kapitałów w kraju i za granicą. Jest koneserem sztuki i miłośnikiem gastronomii różnych kultur.

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU


WIDEO


BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU


GALERIA


BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

PARTNER