Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zielony Feniks dla Infracorr Sp. z o.o.

 

Drodzy Państwo,

Mamy przyjemność przekazać informację o kolejnej firmie zrzeszonej w „Pracodawcach Pomorza”, której profesjonalna działalność zdobywa powszechne uznanie samorządu i otoczenia biznesu.

Firma Infracorr Sp. z o. o. otrzymała 23 listopada statuetkę Zielonego Feniksa na opolskiej gali odbywającej się w ramach IX Festiwalu Ekoenergetyki

Przytaczając słowa organizatorów wydarzenia:

Festiwal jest kontynuacją pięciu edycji Forum Ekoenergetyki w Polkowicach. Od trzech lat Festiwal obejmuje problematykę OZE – efektywności energetycznej, budownictwa energooszczędnego i ekomotoryzacji. Nagrody (statuetki Zielonego Feniksa) od 2014 roku przyznawane są również w kategorii ekomotoryzacja.

Firma Infracorr Sp. z o. o. otrzymała Nagrodę Zielonego Feniksa w kategorii realizacje: za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetyki. Przedsiębiorstwo z Gdańska opracowało i zastosowało w przemyśle System Przetwarzania i Zarządzania Energią ze źródeł odnawialnych i skojarzonych, który jest przykładem generacji energii elektrycznej i ciepła wytwarzanego z promieniowania słonecznego, energii wiatru i gazu (biogazu). 

Więcej informacji o nagrodzie i wydarzeniu

Firma Infracorr Sp. z o. o. od trzydziestu lat dostarcza nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa.