Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Rozpoczęło się 6. Forum Inicjowania Rozwoju w Olivia Business Centre (+ wideo)

c5ff9d49-f853-4131-b814-058c94e9d64c-original

 

Drodzy Państwo,

Wiele inicjatyw proprzedsiębiorczych i probiznesowych powołanych w Trójmieście, które nasza organizacja miała przyjemność wspierać i obejmować patronatem przez ostatnie lata, miało szansę ewoluować i rozwijać swój potencjał, stając się w krótkim czasie ciepło przyjętymi projektami tworzącymi silną bazę dla długofalowej współpracy międzysektorowej województwa.

Tak jest chociażby w przypadku 6. Forum Inicjowania Rozwoju, które rozpoczęło się dzisiaj w przestrzeni Olivia Business Centre (Sky Club). Motywem przewodnim największego na Pomorzu spotkania biznesu, organizacji pozarządowych, nauki i samorządu, jest etyka oraz zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

Wszystkie ważne informacje poświęcone misji, działaniu i efektach pracy Fundacji Inicjowania Rozwoju UP „Foundation” odpowiedzialnej za wspomniany cykl, znajdą Państwo w tym miejscu, zaś program wydarzenia znajduje się tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim materiałem wideo z dzisiejszego otwarcia 6. Forum Inicjowania Rozwoju, w którym „Pracodawcy Pomorza” mieli przyjemność współuczestniczyć:

stripe