fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zapraszamy na „Business Beyond Borders – Destination Africa”!

 

„Pracodawcy Pomorza” wraz z bConnect Business Development, Agencją Rozwoju Pomorza S.A. i Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Gdynia serdecznie zapraszają na konferencję „Business Beyond Borders – Destination Africa”.

Twoja lokalna marka zdobywa stabilną pozycję na pojemnych rynkach Afryki. Myślisz, że to nierealne? Przekonaj się, że można i warto. O podzielenie się doświadczeniami w kwestii możliwości inwestycyjnych na Czarnym Lądzie poprosimy 19 marca m.in. Ambasadora Federalnej Republiki Nigerii Erica Adagogo Bell-Gam’a, Ambasadora Republiki Zambii Anthony’ego Mukwitę i Pierwszego Sekretarza Ambasady Konga, Rogera Ngimbi Di Makwalę.

Rynek afrykański posiada olbrzymi potencjał, choć wciąż pozostaje nieodkryty. Weź udział w konferencji poświęconej polsko-afrykańskiej wymianie handlowej, poznaj historie polskich i pomorskich firm, które z powodzeniem działają w Afryce i dołącz do nich. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie, poświęcone w głównej mierze krajom Afryki centralnej i południowej, przybliży polskim przedsiębiorcom ten rynek pod kątem biznesowym oraz stworzy realne możliwości handlowe dla wszystkich uczestniczących stron, poszerzając wiedzę uczestników m.in. w zakresie: uwarunkowań kulturowych i gospodarczo-politycznych (również trendów geopolitycznych), zagadnień prawno-ekonomicznych oraz inwestycyjnych.

– Celem naszej konferencji jest zaprezentowanie właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw możliwości związanych ze współpracą biznesową afrykańsko-polską, sposobów wejścia na rynek afrykański na przykładzie firm z sukcesem realizujących tam swoje inwestycje oraz ukazania wariantów wsparcia dla firm pod postacią różnorodnych rządowych i pozarządowych projektów i inicjatyw – zaznacza Tomasz Limon, dyrektor zarządzający „Pracodawców Pomorza”. 

Swój udział w konferencji zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Banku Gospodarstwa Krajowego, Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A., Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, a także przedstawiciele firm z doświadczeniem na rynkach afrykańskich jak Yameo, Navimor, Aurinko Group i wiele innych.

 


Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (zgłoszenia do 16.03.2018)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA BUSINESS MIXER (zgłoszenia do 15.03.2018)

Więcej informacji: 

www.brokereksportowy.pl

https://www.facebook.com/events/154451978534040/