Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Relacja z 3 City Tennis Cup

[PATRONAT MEDIALNY]

W miniony weekend na kortach tenisowych Arki Gdynia, zakończyły się zmagania II edycji 3 City Tennis Cup – turnieju tenisa ziemnego dla amatorów w Trójmieście.

Łącznie w zawodach wzięło udział 75 zawodników. Do dyspozycji uczestników było 13 kortów tenisowych, na których zostały rozegrane mecze gry pojedynczej i podwójnej dla Pań i Panów w grupie open oraz w kategorii + 45.

W grupie open panów udział wzięło 17 uczestników. Zwycięzcą kategorii został Krzysztof Pietras. W kategorii + 45 rywalizowało łącznie 26 panów. W tej grupie triumfował Michał KojeckiW grupie open pań po zaciętej rywalizacji z Laurą Mejzel, zwyciężyła Monika Bilak. W grupie + 45 pań najlepsza okazała się Beata Mnichowska, a drugie miejsce zajęła Alicja Szopa.

W turnieju deblowym wystartowały 23 pary. Zwycięską parą w kategorii open zostali Krzysztof Pietras oraz Tomasz Wojtowicz, w kategorii + 45 zadebiutowali Kuczyński oraz Tempczyk. W grze podwójnej pań łącznie wzięło udział 9 par deblowych.  Zwyciężczyniami w kategorii open zostały Monika Bilak i Laura Mejzel, natomiast w grupie pań + 45 Ewa Kossakowska oraz Beata Mnichowska. Poniżej, w formie plików do pobrania, prezentujemy wyniki poszczególnych kategorii.