fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zapraszamy na Galę Evening 2019

www.pracodawcypomorza.pl/galakonkurs/

Galę Evening „Pracodawców Pomorza” 

 

Doroczna Gala Evening jest największą i wyjątkową imprezą pomorskiego środowiska gospodarczego organizowaną przez „Pracodawców Pomorza” podczas której wręczane są statuetki „Pomorski Pracodawca Roku”.  Nagradzani przedsiębiorcy to tacy, którzy zdobyli silną pozycję rynkową uzyskując jednocześnie dobre wyniki gospodarcze. W codziennej działalności przestrzegają zasad  etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu zapewniając pracownikom możliwości rozwoju i samorealizacji. Gala Evening od wielu lat wpisała się w doroczny kalendarz spotkań środowiska gospodarczego z przedstawicielami władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki i kultury.  

Podczas Gali zostaną wręczone również nagrody specjalne przyznawane przez  „Pracodawców Pomorza” w tym m.in.:

 
„Złoty Oxer” to nagroda przyznawana wyjątkowym przedsiębiorcom, którzy budując od podstaw swoją firmę, kierowali się wizją rozwojową i konsekwencją w realizacji przyjętych celów strategicznych.
 
„Primum Cooperatio im. Prof. Bolesława Mazurkiewicz”, czyli „Nade wszystko współpraca” to nagroda przyznawana dla naukowca, który swoim działaniem udowodnił, że możliwa jest efektywna współpraca środowiska naukowego z gospodarką.  
 
„Negotium pro Cultura” czyli „Biznes dla Kultury”, dla przedsiębiorcy, który udowodnił, że można skutecznie promować oraz wspierać kulturę i sztukę.
 

„Biznes wybiera mediacje” dla osoby, która może się poszczycić najlepszymi wynikami w realizacji działań mediacyjnych.


Tegoroczna Gala Evening odbędzie się 

1 marca 2019 r. o godz. 19:00 

w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo w Gdańsku.

 

Zachęcamy przy tym do zapraszania do swoich stolików także Państwa kontrahentów, współpracowników oraz przedstawicieli organów i instytucji, z którymi Państwo współpracują.

Zapraszamy serdecznie do zgłaszania uczestnictwa w Gali Evening 2019

Koszt jednoosobowego zaproszenia wynosi 345 zł (netto)


 Zgłoś się już dziś!

Formularz Zgłoszenia Gali Evening 2019

Regulamin Gali Evening 2019