fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Nowy Rok otwarty w Dworze Artusa (+ wideo)

 

 

Nowy Rok nie uzyskałby właściwego symbolicznego rozpoczęcia bez Noworocznej Lampki Szampana, obchodzonej od lat w gdańskim Dworze Artusa. To spotkanie licznie gromadzące pomorskich przedsiębiorców, władze samorządowe i ludzi polityki, kultury, sportu i nauki, realizuje już tradycyjnie trzech partnerów: „Pracodawcy Pomorza”, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza i Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Goście wznieśli toast za pomyślność województwa pomorskiego w 2019 roku, słuchający wystąpień łączących moc życzeń i wiele wniosków dotyczących sukcesów, ale i wyzwań, których na horyzoncie ludzi samorządu i biznesu nigdy nie brakuje. 

Do gości zwrócili się ze sceny m.in. wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz, wicemarszałek województwa pomorskiego Ryszard Świlski, Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej Sławomir Halbryt, Prezydent „Pracodawców Pomorza” Zbigniew Canowiecki i Zastępca Prezesa Zarządu Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw Zbigniew Stencel. 

 

 


G A L E R I A 

fot. Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw

P O B I E R Z    Z D J Ę C I A