Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

SOFTA Sp. z o.o.

Softa Sp. z o.o. logo
Adres: Gdańsk, Pegaza 3
Należy do sekcji:
- Handlu i usług
- Budownictwa i infrastruktury
- Ochrony i bezpieczeństwa informatycznego
- Edukacji i Coachingu
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Opis działalności

SoftaNT.pl działamy w segmencie Energi odnawialnej. Zajmujemy się fotowoltaiką, dostarczaniem konstrukcji montażowych i znajdowaniem najkorzystniejszych rozwiązań w ramach rynku OZE. Posiadamy doświadczenie w branży OZE, realizowaliśmy wiele projektów, dzięki czemu wypracowaliśmy liczne kontakty w Polsce jak i na Świecie.


Nasza firma realizuje potrzeby klienta indywidualnego – mikro instalacje jak i duże przedsięwzięcia.

Gwarantujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo oraz indywidualne rozwiązania stosownie do potrzeb zainteresowanych. Naszym celem jest oferowanie produktów i usług najwyższej jakości w możliwie najlepszej cenie. Proponujemy Państwu atrakcyjne warunki dla wszystkich komponentów, stosownie do planowanej inwestycji i Państwa potrzeb.


Z uwagi na stale rosnące zainteresowanie naszą działalnością jak również chęć poprawy jakości usług świadczonych przez naszą firmę prosimy Państwa o przesyłanie pytań, uwag i opinii na adres softant@softa.pl.

Ogłoszenia

Dodane 08-12-2017
Aluminiowe konstrukcje do montażu fotowoltaiki
Firma SotfaNT zajmuje się importem i sprzedażą konstrukcji aluminiowych do montażu fotowoltaiki. W związku z reorganizacją spółki prowadzimy likwidację stanu magazynowego.   Nasze konstrukcje charakteryzują się wysoka jakością: - aluminium anodowane - elementy stalowe – stal nierdzewna - łatwa instalacja   Posiadamy konstrukcje: - na dachówkę ceramiczną - na blachodachówkę - na dachówkę bitumiczną - naziemne na bloczki betonowe   Oferujemy:  - ...