Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

MK Business Link Sp. z o.o.

MK Business Link Sp. z o.o. logo
Adres: Warszawa, ul. Braci Wagów 20/136
Link: www.mkbl.eu
Telefon: 22 409 01 09
E-mail: m.kasinska@mkbl.eu
Należy do sekcji:
- Doradztwa Biznesowego i Prawnego
Oddział: gdański
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

nawiązywanie relacji biznesowych
zakładanie spółek
organizacja wyjazdów na targi zagraniczne
organziacji misji gospodarczych


szkolenia
doradztwo inwestycyjne
doradztwo biznesowe

Opis działalności

MK Business Link stanowi bramę dla firm z Polski do współpracy z krajami regionu MENASA (Bliski Wschód - Afryka Północna – Azja Południowa). W działaniach szczególnie koncentrujemy się na Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które stanowią swoiste centrum biznesowe regionu.


Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wsparcia firm z Polski w procesie wprowadzania produktów i usług na zagraniczne rynki, w tym w szczególności w doborze modelu biznesowego; identyfikacji potencjalnych kontrahentów; nawiązywaniu oraz podtrzymywaniu relacji handlowych.


Jesteśmy również oficjalnym przedstawicielem targów Hotel & Leisure Show Dubai na Polskę. Wspieramy firmy w doborze i rezerwacji odpowiedniej powierzchni targowej, obsłudze stoisk i organizacji wyjazdu na targi.

Ogłoszenia

Dodane 16-03-2018
Hotel Show Dubai 2018 - wyjazd na targi
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się i rozważenia obecności na targach Hotel Show w Dubaju, we wrześniu 2018 r. Hotel Show Dubai to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży Hospitality na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Ponad 600 wystawców prezentuje produkty z zakresu wykończenia wnętrz, oświetlenia, wyposażenia kuchni i łazienki, czy nowych technologii. Wydarzenie rok rocznie odwiedza ponad 50 tys. osób z 87 krajów, w tym architekci, przedstawiciele ...