Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

BLACKPARTNERS Sp. z o.o.

BLACKPARTNERS Sp. z o.o. logo
Adres: Gdynia, ul. Świętego Piotra 21/9
Należy do sekcji:
- Doradztwa Biznesowego i Prawnego
- Finansowo-ubezpieczeniowa
Oddział: gdyński
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Opis działalności

 Jesteśmy butikiem inwestycyjnym oraz niezależną polską firmą doradztwa finansowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym celem jest wspieranie Klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji, szczególnie w obszarach sprzedaży, finansów i strategii.

 

Core business naszej działalności to doradztwo transakcyjne. Doradzamy i nadzorujemy proces M&A od momentu podjęcia decyzji, poprzez wybór podmiotów, ich wycenę, due dilligence, negocjacje transakcyjne, aż do zamknięcia rozmów. Na życzenie klientów zajmujemy się również doradztwem post-merger, podczas którego wspólnie tworzymy wartość dodaną dla właścicieli i integrujemy firmy. Posiadamy doświadczenie w pracy dla małych firm, jak i dla międzynarodowych koncernów.


Na życzenie Klienta dokonujemy także wycen przedsiębiorstw i ich zorganizowanych części, marki, udziałów i akcji. Zwykle stosujemy trzy metody do określenia wartości (porównawczą, transakcyjną i zdyskontowanych przepływów pieniężnych), jednak dobór metod wyceny zawsze dobrany jest od konkretnego projektu. Klient otrzymuje od nas raport z wyceną oraz wskazaniem głównych ośrodków ją determinujących.


Ogłoszenia

Dodane 19-05-2017
Zewnętrzny dyrektor finansowy
Usługę zewnętrznego dyrektora finansowego kierujemy zwłaszcza do firm z sektora MSP, które nie posiadają własnego dyrektora finansowego. Z naszych obserwacji wynika, że większość małych i średnich firm wśród kadry zarządzającej posiada u siebie jedynie Głównego Księgowego. Tymczasem nowocześnie zarządzane firmy potrzebują kompetencji wykorzystujących dane finansowe do planowania finansowego i marketingowego. Podczas gdy główny księgowy ...