Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

SLG THOMAS INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.

SLG THOMAS INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. logo
Adres: Warszawa, ul. Nowy Świat 64
Należy do sekcji:
- Forum Zarządzania i HR
Oddział: gdański
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

Wsparcie organizacji w procesach zarządzania ludźmi
Psychometryczne narzędzia diagnostyczne
PPA - Analiza Stylów Zachowań
GIA - badanie szybkości przetwarzania informacji
TEIQue - inteligencja emocjonalna
Ocena Thomas 360 - kreator oceny online
TEAMS - audyt zespołu
JOB - profilowanie stanowisk
PAC - indywidualny assessment centre

Opis działalności

O nas


Thomas International jest globalnym dostawcą efektywnych systemów zarządzania, narzędzi diagnostycznych i testów psychometrycznych, pomagających organizacjom skuteczniej zarządzać personelem. Thomas International Poland efektywnie wspiera polskich menadżerów od 1994 r.

Nasze kompleksowe rozwiązania pozwalają na identyfikację stylów zachowań, mocnych stron i ograniczeń, pomiar umiejętności i szybkości uczenia się oraz analizę kompetencji oczekiwanych na stanowisku pracy. Narzędzia Thomas International Management Systems wspierają pracodawców w lepszym zrozumieniu, ocenie potencjału i określaniu ścieżek rozwoju zatrudnionych w organizacjach osób poprzez zwiększenie ich samoświadomości, poczucia własnej wartości i pewności siebie. Mają wiele zastosowań w rekrutacji i motywowaniu pracowników, rozwoju personelu i organizacji, planowaniu kolejnych działań, coachingu, budowaniu zespołu, planowaniu kariery, ocenie i szkoleniu.

 

Nasze oprogramowanie jest nowoczesne i przyjazne w użyciu. System online umożliwia zastosowanie narzędzi na wszystkich poziomach w Państwa organizacji. Ponadto, nasi doświadczeni trenerzy i konsultanci zawsze chętnie udzielą Państwu wsparcia w zakresie używania Thomas International Management Systems.

 

 Thomas International od 30 lat stale udoskonala oferowane narzędzia. Każdego roku, już w ponad 60 krajach, wykonywanych jest ponad 1.5 miliona analiz dostępnych w 56 wersjach językowych. Dzisiaj już w 32 000 firm pracuje 300 000 certyfikowanych specjalistów Thomas International Management Systems.

 

Od momentu swojego powstania w roku 1981, wytrwale dążymy do doskonałości. Lata prowadzonych badań mają przełożenie na znakomite rezultaty w rekrutacji, retencji, rozwoju i zarządzaniu Twoim największym kapitałem - ludźmi.

 

 Więcej informacji znajdą Państwo na www.thomasinternational.net