Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Biuro Kompleksowej Obsługi Firm „J&J” S.C.

Biuro Kompleksowej Obsługi Firm „J&J” S.C. logo
Adres: Malbork, Al. Wojska Polskiego 499
Link: www.j-j.pl
Należy do sekcji:
- Edukacji i Coachingu
Oddział: malborski
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

Usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy


ochrony przeciwpożarowej
okresowe kontrole techniczne obiektów budowlanych
kursy szkolenia
usługi kadrowo płacowe
wdrażanie systemów ISO
zakres obrony cywilnej
usługi z zakresu ochrony srodowiwska
sprzedaż towarów bhp i ppoż.
przygotowanie księgi HACCP.

Opis działalności

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową, która już od ponad 14 lat wspomaga przedsiębiorców działających na terenie całego kraju. Dzięki świadczonym przez nas usługom, nasi Klienci zaoszczędzony czas mogą przeznaczyć na pełne zaangażowanie się we własną działalność a także uzyskać dostęp do naszych zasobów jaki są ludzie, wiedza i technologie, które są w dzisiejszych czasach pożądane.

Korzystając z naszych usług i innowacyjnych rozwiązań prowadzenie biznesu stanie się dużo prostsze. Usługi, które świadczymy są realizowane przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – praktyków. Nasze usługi zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Rośniemy w siłę, a dowodem profesjonalizmu oraz efektywności w działaniu jest długoletnia współpraca oraz uznanie instytucji takich jak Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, a także Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy. Ponadto cieszymy się renomą w środowisku biznesowym, czego potwierdzeniem tego są liczne referencje.