Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń
Uwaga! Zapisy zostały zakończone ze względu na osiągnięcie limitu uczestników
26-01-2018 godz. 19:00
Gala Evening „Pracodawców Pomorza”
Amber Expo (ul. Żaglowa 11, Gdańsk)plakat8bSerdecznie zapraszamy naGalę Evening „Pracodawców Pomorza”


 

Gala organizowana przez "Pracodawców Pomorza" stanowi finał Konkursu "Pomorski Pracodawca Roku" i od wielu lat wpisała się doroczny kalendarz spotkań biznesu z przedstawicielami władz państwowych,samorządowych oraz świata nauki i kultury.


Zwycięzcy Konkursu "Pomorski Pracodawca Roku" to przedsiębiorcy, którzy zdobyli silną pozycję na rynku krajowym a nawet międzynarodowym, nie zapominając przy tym o własnych korzeniach.


To także przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się godnymi pozazdroszczenia wynikami gospodarczymi – osoby uczciwe, słowne, zawsze chętne do współpracy.


I wreszcie – to ludzie troszczący się o swoich pracowników, dla których pojęcie „społecznej odpowiedzialności biznesu” jest naturalnym, intuicyjnym sposobem na mądre zarządzanie firmą.


 Zachęcamy tym samym do zgłaszanie się do Konkursu Pomorski Pracodawca Roku


(informacje szczegółowe dotyczące konkursu znajdują się w tym linku)


Podczas Gali zostaną wręczone również statuetki nagrody „Złoty Oxer” i „Primum Cooperatio”.


Oxer jest trudną, podwójną przeszkodą w skokach jeździeckich, dlatego „Złoty Oxer” to nagroda przyznawana wyjątkowym przedsiębiorcom, którzy budując od podstaw swoją firmę, kierowali się wizją rozwojową i konsekwencją w realizacji przyjętych celów strategicznych.


Nagroda „Primum Cooperatio” przyznawana jest naukowcowi, który swoim działaniem udowodnił, że możliwa jest efektywna współpraca obu środowisk przynosząca wymierne korzyści gospodarce i nauce. Nagrodą tą pragniemy wyróżniać osoby reprezentujące dowolne dziedziny nauki, za wybitne osiągnięcia naukowe połączone z udokumentowaną działalnością w zakresie wdrożeń swojego dorobku naukowego w gospodarce.


Tegoroczna Gala Evening odbędzie się 26 stycznia 2018 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo w Gdańsku.


Zachęcamy przy tym do zapraszania do swoich stolików także Państwa kontrahentów, współpracowników oraz przedstawicieli organów i instytucji, z którymi Państwo współpracują.


Zapraszamy serdecznie do zgłaszania uczestnictwa w Gali Evening 2018.


Koszt jednoosobowego zaproszenia wynosi 330 zł (netto). 


 Zgłoś się już dziś!


(do 31.10.2017 - oferta specjalna 12 miejsc w cenie 10 miejsc
w przypadku skorzystania z warunków specjalnych prosimy o wpisanie informacji w dziale UWAGI formularza zgłoszeniowego)
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.