Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Rejestracja

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Uwaga! 1 dzień przed wydarzeniem prześlemy Ci SMS z przypomnieniem. Źeby potwierdzić obecność, odpowiedz 'Tak' na ten SMS
 
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
17-01-2018 godz. 15:00
Spotkanie Sekcji Ochrony Zdrowia – 17.01.2018
Siedziba Pracodawców Pomorza, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk
Członkowie Sekcji Ochrony Zdrowia
"Pracodawców Pomorza"

 

Szanowni Państwo,

W związku z możliwością aplikowania o środki finansowe w  zakresie RPO 5.4. 2 "Zdrowie na rynku pracy" w programie poświęconym cukrzycy typu II, zwracam się z prośbą do Pracodawców podmiotów leczniczych z nw. powiatów, zainteresowanych projektem o uczestnictwo w spotkaniu w siedzibie "Pracodawców Pomorza" w dniu 17 stycznia (środa) br. o godzinie 15.00. Jednocześnie proszę o potwierdzenie obecności poprzez poniższy link. Sprawa pilna.


Z serdecznym pozdrowieniem

Lidia Kodłubańska
Wiceprezes "Pracodawców Pomorza"
Przewodnicząca Sekcji Ochrony Zdrowia

 

Powiaty mogące uczestniczyć w projekcie:

1. Słupski

2. Chojnice - Człuchów

3. Kwidzyn

4. Lębork

5. Malbork - Sztum

6. Starogard Gdański

7. Kościerzyna

8. Bytów