Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń
06-04-2018 godz. 08:00
Nowe Trendy w Turystyce 2018 – największa konferencja branży turystycznej na Pomorzu


Gdańsk / Europejskie Centrum Solidarności / 6 kwietnia 2018


 

O najnowszych technologiach w turystyce niosących rewolucyjne rozwiązania.  O tworzeniu spójności marki restauracji z marką pracodawcy. O dostarczaniu gościom usług, które budują wartość ich doświadczeń, czyli guest experience 4.0. A także o tym,  jaką moc ma film w turystyce, jak zbudować skuteczną strategię video marketingową przy pomocy „Stories” na Facebooku i Instagramie.PROGRAM

Aż tyle i wiele więcej tematów dla turystyki i o turystyce będzie poruszonych podczas 9 edycji konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2018 – jednym z największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce! Eksperci z kraju i zza granicy spotkają się z nami 6 kwietnia, w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. 1 Konferencja, 3 sceny warsztatowe, ponad 20 ekspertów.


Poznaj prelegentów !

Na scenie głównej prelekcje będą prowadzone w 4 głównych blokach: Marketing nieoczywisty kontratakuje,  Marketing kierunku. Veni, vidi, vici, Nowe technologie/ powrót do przyszłości, Zarządzanie talentami (NIE) tylko dla orłów. Wśród prelegentów wystąpią m.in.:


Julia Izmałkowa- Psycholog, wykładowca, power speaker. Jej wystąpienia na międzynarodowych konferencjach biją rekordy popularności i są najlepiej ocenianymi prelekcjami w agendzie. Rocznie jako #TravellingCEO odbywa około 50 lotów, jeżdżąc po świecie i prowadząc badania, wykłady i szkolenia dla  marek z listy FORTUNE 500.


Olivier Ponti -  Manager Research w Amsterdam Marketing. Potrafi przekuć  skomplikowane dane w konkretne działania. Kierując się bezgraniczną ciekawością, pozostaje na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie analityki cyfrowej.


Natalia Hatalska - Analityk trendów, założycielka i CEO instytutu badań nad przyszłością - infuture hatalska foresight institute. Pomysłodawczyni wielu kampanii opartych na niestandardowych działaniach reklamowych i nagrodzonych w konkursach reklamowych.


Wioletta Hamerska - Najbardziej tajemniczy gość hotelowy w Polsce. Przewodnicząca kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie i pomysłodawczyni tej ogólnopolskiej kampanii, która od 10 lat zmienia standardy w obsłudze rodzin. Często występuje i publikuje w mediach: Polsat News, TVN 24, Uroda Życia, VIVA, rp.pl, komentując aktualne trendy i zjawiska na rynku turystycznym.


 

Ucz się od najlepszych!

Oprócz prelekcji w trakcie konferencji będzie można wziąć udział aż w 8 warsztatach z najlepszymi specjalistami w branży. Zdobywaj wiedzę, zadawaj pytania i rozwijaj się  z nami.


Artur Jabłoński nauczy Cię m.in jak skonfigurować krok po kroku reklamę na facebooku  i pokaże jakie błędy popełniane są najczęściej. Nauczy cię także analizy i skalowania kampanii facebookowych.


Magdalena i Bartłomiej Daniłoś pokażą  formuły z jakich korzystają najlepsi w tworzeniu skutecznych kampanii video marketingowych. Po tym warsztacie już nigdy nie będziesz się zastanawiał nad tym, jak stworzyć kampanie video, która dotrze precyzyjnie do grupy docelowej.


Na warsztacie  u Katarzyny Derezińskiej i Agnieszki Małkiewicz będziemy wspólnymi siłami budować spójną propozycję wartości i gości przykładowej restauracji. Przeanalizujemy proces budowania marki, aby każdy uczestnik warsztatu wiedział, jak go przeprowadzić we własnym obiekcie.


Więcej o programie konferencji http://trendywturystyce.pl/program2018/

 

Walcz o prestiżowe wyróżnienie!

Zgłoś się do konkursu Tourism Trends Awards, w którym co roku nagradzamy innowacyjne produkty turystyczne. W tym roku, swoje projekty można zgłaszać w kategoriach: Debiut roku, Kampania produktu turystycznego, Nowa oferta turystyczna, IT dla turystyki. Jury w składzie:  Wioletta Hamerska- ekspert rynku hotelowego, Piotr Bucki- wykładowca, badacz trendów, Łukasz Wysocki- prezes zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej / Gdansk Convention Bureau oraz Katarzyna Walczak – dyrektor reklamy i PR wakacje.pl oceni projekty a przedstawiciele dwóch najlepszych z każdej kategorii zaprezentują je na scenie podczas konferencji i powalczą o tytuł najlepszego.


Więcej o konkursie http://trendywturystyce.pl/konkurs-tta-2018/

 

Daj się poznać!

Organizatorzy zadbają również o strefę wystawienniczą, stwarzającą możliwości prezentacji produktów i ofert  partnerów konferencji. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z pełna ofertą firm i pozyskać materiały informacyjne i promocyjne.


Skorzystaj z “Early Bird” i bądź z nami podczas konferencji!

Warto zaznaczyć, że osoby, które zarejestrują się już teraz, mogą  skorzystać z opcji „Early Bird”!  Pierwsze 100 zgłoszeń to gwarancja dodatkowych korzyści i zniżki. Specjalne preferencyjne warunki przysługują także członkom Gdańskiej Organizacji Turystycznej.


Konferencję poprowadzi znany dziennikarz i podróżnik, Jarosław Kuźniar.


Więcej informacji na stronie konferencji: www.trendywturystyce.plREJESTRACJA


Zapraszamy!


 

Patronat Honorowy