Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Rejestracja

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
 
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
22-03-2018 godz. 09:00
Bezpłatne warsztaty z druku 3D – 22.03.2018
"Pracodawcy Pomorza" (Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk)

warsztaty-druk3d_PP


Drukarki 3D stają się coraz bardziej powszechne, a sam proces nieustannie się rozwija, technologia ta daje coraz większe możliwości, które mogą Państwo wykorzystać w swoich firmach.


Firma CADevent przygotowała dla Państwa dwudniowe warsztaty z druku 3D.


22.03.2018r., godz. 9.00-14.00


siedziba "Pracodawców Pomorza", Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk
  • Przedstawione zostanie praktyczne wykorzystanie druku 3D (jak przygotować projekt, jak drukować, jak dobrać materiał) (5h)


DLACZEGO WARTO WZIĄĆ W NICH UDZIAŁ?


Poznacie Państwo Druk 3D od podstaw. Zaprezentujemy technologie druku 3D, pokażemy materiały, z których drukować. Przedstawiamy zalety i wady nowoczesnej technologii. A co najważniejsze podpowiemy jak wykorzystać druk 3d  w Państwa firmie.


Druk 3D to gwarancja taniego wytworzenia modelu, części lub produktu i szybkiej realizacji. Tradycyjne metody są czasochłonne, pracochłonne  i zazwyczaj  generują spore koszty.


W przypadku druku 3D wystarczy projekt, na podstawie którego obiekt zostanie wytworzony.

DO KOGO SKIEROWANE SĄ TE WARSZTATY ?


Warsztaty z druku 3D to idealne rozwiązanie dla:

  • Małych i średnich firm

  • Pracowni architektonicznych

  • Projektantów

  • Przedsiębiorców

  • Wszystkich zainteresowanych drukiem 3D


Zaskocz swoich klientów!

Obiekt wydrukowany w 3D prezentuje się oryginalnie, jest trwały i dokładny. Wprost idealny, by zademonstrować go Klientom i poczynić wszystkie ustalenia jeszcze przed przystąpieniem do poważnych prac. Dzięki temu, firmy nie ponoszą już ogromnych kosztów na etapie prototypowania. Model 3D to także sposób zaprezentowania nowych pomysłów i przyciągnięcia uwagi Klientów. Dajemy możliwość prezentacji Klientowi prototypu jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie pełnowartościowej wersji produktu.


Warsztaty

Warsztaty oferowane przez CADevent są prowadzone przez wykładowców mających ogromne doświadczenie, którzy na co dzień są związani z branżą druku3D. Dzięki temu, wiadomości z warsztatów będą Państwo mogli bezproblemowo wykorzystać w praktyce.