Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Rejestracja

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
 
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
19-04-2018 godz. 14:00
Spotkanie z cyklu Biznes dla kultury. Kultura dla biznesu – 19.04.2018
"Pracodawcy Pomorza" (Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk)

"Pracodawcy Pomorza" zapraszają Państwa na kolejne spotkanie z cykluBiznes dla kultury. Kultura dla biznesu.


Kolejny wykład pt. "Program Wzrostu Wartości Sztuki" odbędzie się w dniu 19 kwietnia br., godz. 14:00 w siedzibie "Pracodawców Pomorza" (Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk)


O CZYM BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ?

  • Porozmawiamy o tym, dlaczego warto inwestować w sztukę

  • Porozmawiamy o tym, co biznes może zrobić dla sztuki i jak może pomóc wypromować się artystom

  • Porozmawiamy o inwestowaniu w sztukę i jakie czynniki mają wpływ na to, że szuka zyskuje na wartości

  • Przedstawimy jak chronić sztukę z punktu widzenia prawa i dlaczego na sztuce można zarabiać

  • Przypomnimy, że sztuka i wspieranie jej przez biznes to ważny aspekt tożsamości narodowej


AGENDA SPOTKANIA:

14.00 Otwarcie warsztatu i przywitanie zaproszonych gości.

14.10 Wykład na temat Programu Wzrostu Wartości Sztuki - Barbara Matysiak (Pełnomocnik Zarządu „Pracodawców Pomorza” ds. Promocji Kultury i współwłaściciel Artimpres.me)

14.30 Wykład na temat Ochrony sztuki z punktu widzenia prawnego i współpracy z artystami - Patryk Łukasiak (Adwokat, Właściciel Kancelarii Prawnej)

15:00  Networking

 

Serdecznie zapraszam

Barbara Matysiak
Pełnomocnik Zarządu "Pracodawców Pomorza" ds. Promocji KulturyWszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację