Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Rejestracja

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
 
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
22-03-2018 godz. 17:00
Zapraszamy na spotkanie Forum Kobiet Biznesu – 22.03.2018
"Pracodawcy Pomorza" (Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk)

 


Forum Kobiet Biznesu
"Pracodawców Pomorza"

Szanowne Panie,

Z okazji dzisiejszego Dnia Kobiet, pragnę złożyć wszystkim naszym Paniom życzenia, aby każdy dzień- bez wyjątku- był naszym Świętem. 


By każdego dnia uśmiech rozkwitał na naszych twarzach, a życzliwość od innych była dla nas codzienną porcją dodatkowych przyjemności. 


Dla wielu Pań  dzisiejszy dzień jest pełen niespodzianek, wspólnego spędzania czasu z bliskimi, z przyjaciółmi…


W poszanowaniu tego prywatnego czasu, aczkolwiek z wielką chęcią wspólnej celebracji, zapraszam Panie na okolicznościowe spotkanie, w nieco późniejszym terminie, co pozwoli nam cieszyć się tym świątecznym nastrojem jeszcze dłużej…


ZAPROSZENIE


 NA NASTROJOWY,  KOBIECY WIECZÓR Z OKAZJI ŚWIĘTA KOBIET 


w dn. 22.03.2018 r. o godz, 17:00 


do siedziby Super Nova Brand w Gdyni 
ul. Wielkopolska 76, Gdynia Orłowo, 1 piętro. 


 

Dzięki gościnności p. Katarzyny Krajewskiej Turczyn i p. Agaty Mikołajczyk będziemy mieć możliwość poznania bardzo kobiecej strefy:  Wysokiej Szpilki.


Odkryjemy tajniki kobiecej sztuki fotograficznej,  która w piękny sposób może wpływać na kobiece nastroje, emocje i uczucia. 


Będziemy  rozmawiać o zmianach, które niejednokrotnie inspirują do działania i mają pozytywny wpływ na samą kobietę. 


To będzie czas by podzielić się swoim optymizmem, by zachęcić inne Panie do działania w różnych obszarach swojego życia… 


To będzie czas by w końcu poczuć wiosnę…. i znaleźć w sobie przestrzeń i energię np. do trwałej zmiany.


 

Zachęcamy Wszystkie Panie do przybycia na… szpilkach.


 

Pozdrawiam

Karolina Sozańska
Przewodnicząca
Forum Kobiet Biznesu


tel. +48 796 77 11 20

k.sozanska@holisticclinic.pl