Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Rejestracja

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Uwaga! 1 dzień przed wydarzeniem prześlemy Ci SMS z przypomnieniem. Źeby potwierdzić obecność, odpowiedz 'Tak' na ten SMS
 
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Liczba miejsc ograniczona - pozostało 100 wolnych
18-07-2018 godz. 10:00
PILNE: Zaproszenie na sympozjum z udziałem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej
Olivia Business Center (Olivia Four) (Al. Grunwaldzka 472D, Gdańsk)

Szanowni Państwo,


W związku z ogromnym zainteresowaniem uczestnictwem w sympozjum z udziałem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Pana Marka Gróbarczyka dotyczące zagospodarowaniu dolnej Wisły uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana Sali na większą w celu uczestniczenia wszystkich zainteresowanych gości. Sympozjum odbędzie się dnia 18 lipca br. (środa) o godz. 10.00 w Olivia Business Centre w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 472 A, Budynek Olivia Four, centrum konferencyjne O4. W związku z powyższym uruchomiliśmy ponownie możliwość zapisania się na sympozjum.


W programie:  1. Otwarcie i wprowadzenie.

  2. Podpisanie deklaracji instytutów naukowych o przystąpieniu do Porozumienia o współpracy na rzecz programu zagospodarowania dolnej Wisły.

  3. Wystąpienie Ministra Marka Gróbarczyka.

  4. Prezentacje:  • Port Gdańsk – działania inwestycyjne i rozwojowe

  • Stopień Siarzewo jako element drogi wodnej E-40


5. Dyskusja


6. Zamknięcie sympozjum (ok. godz. 12.00).


Po dyskusji zapraszamy na poczęstunek i rozmowy z udziałem Pana Ministra.


Wszystkich zainteresowanych udziałem i jeszcze nie zarejestrowanych uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności poprzez poniższy link


Przewodniczący Konwentu PG Prezydent Pracodawców Pomorza dr Zbigniew J. CanowieckiUprzejmie prosimy o wcześniejsze przybycie ponieważ z powodów organizacyjnych o godzinie 10:00 planujemy zakończyć rejestrację.


Równocześnie informujemy, że do dyspozycji uczestników sympozjum jest bezpłatny parking na terenie Olivia Business Centre (A,C,D,E). W tym celu należy wydrukować załączoną tzw. kartę wjazdową, którą należy położyć za przednią szybą samochodu i pobrać bilet. Przy wyjeździe z parkingu, ochrona parkingowa otworzy Państwu szlaban widząc załączoną kartę bez konieczności zapłaty za bilet. Ze względu na bardzo małą ilość miejsc na parkingu E prosimy w pierwszej kolejności o poszukiwanie miejsc na parkingach A, C i D.


sympozjum_parking

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.