Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Gdańska Organizacja Turystyczna

Święta i Sylwester na portalu visitgdansk.com

W ramach rozwoju naszego portalu www.visitgdansk.com Gdańska Organizacja Turystyczna / Gdansk Convention Bureau z myślą o swoich Partnerach, przedstawia możliwość wykorzystania przestrzeni reklamowo - promocyjnej portalu. 

Portal jest nieustannie promowany wśród turystów polskich i zagranicznych w 4 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i szwedzkiej, przy pomocy płatnych kampanii m.in. Google AdWords oraz kierunkowych akcji facebookowych. To oficjalny portal turystyczny miasta, ściśle współpracujący ze stroną www.gdansk.pl. Każdego dnia odwiedzają go tysiące osób, planujących pobyt w Gdańsku i Regionie.

Już we wrześniu wspólnie z Biurem Promocji Gdańska będziemy promować nasze miasto w ramach jesiennej kampanii „Week Ends in Gdańsk”, wśród zagranicznych turystów, między innymi na portalu www.lonelyplanet.com. Wszyscy adresaci kampanii będą przekierowywani na nasz portal www.visitgdansk.com, co gwarantuje jeszcze większe zainteresowanie, w okresie od września do grudnia 2017 r.

To wszystko czyni z www.visitgdansk.com doskonałe narzędzie promocji i reklamy. Dlatego też, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zamieszczenia płatnych ogłoszeń na naszym portalu.

Całość oferty do pobrania.

Zdjęcia