Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od ITMORE SP. Z O. O.

Zatrudnimy Specjalistę IT

Poszukujemy Specjalisty IT do naszego zespołu.
Oferujemy: ciekawą pracę w przyjaznym zespole i partnerskiej atmosferze w oparciu o umowę o pracę, rozwój zawodowy, bezpłatne zajęcia z j. angielskiego w firmie, bardzo przyjemne warunki pracy, nowe klimatyzowane biuro z dobrym zapleczem socjalnym, dobrej jakości sprzęt, parking, 5 min pieszo od dworca PKP.

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe z dziedziny informatyki
  • - minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • - znajomość budowy i działania sprzętów IT
  • - wiedza z zakresu zarządzania sieciami
  • - znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server oraz Linux
  • - samodzielność w rozwiązywaniu problemów i kreatywność w wykonywaniu zadań
  • - umiejętność pracy w zespole, w dynamicznym środowisku
  • - znajomość systemów klasy ERP
  • - znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • - rozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem IT
  • - instalacje i konfiguracje sprzętu IT
  • - instalacje, konfiguracje i aktualizacje oprogramowania użytkowego
  • - okresowe przeglądy sprzętu komputerowego oraz sieci
  • - instalacje i konfiguracje sieci oraz urządzeń sieciowych
  • - monitorowanie pracy serwerów
  • - monitorowanie kopii zapasowych
  • - konfiguracja połączeń ze zdalnymi zasobami oraz serwerami
  • - rozwiązywanie problemów z połączeniem do zdalnych zasobów oraz serwerów
  • - monitorowanie sprzętu, sygnalizowanie konieczności napraw i modernizacji oraz przygotowanie ofert
  • - doradztwo w zakresie sprzętu, oprogramowania, sieci i rozwiązań informatycznych
  • - znajomość tematów związanych z bezpieczeństwem danych

Zdjęcia