Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od MK Business Link Sp. z o.o.

Hotel Show Dubai 2018 - wyjazd na targi

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się i rozważenia obecności na targach Hotel Show w Dubaju, we wrześniu 2018 r.

Hotel Show Dubai to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży Hospitality na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Ponad 600 wystawców prezentuje produkty z zakresu wykończenia wnętrz, oświetlenia, wyposażenia kuchni i łazienki, czy nowych technologii. Wydarzenie rok rocznie odwiedza ponad 50 tys. osób z 87 krajów, w tym architekci, przedstawiciele firm fit-out, deweloperzy, dystrybutorzy. Skuteczność biznesową tych targów doceniło już wiele firm z krajów europejskich (np. firmy niemieckie w kilku ostatnich edycjach rezerwują ponad 500 m2 powierzchni targowej, nieustannie zabezpieczając swoją obecność na targach).

Targi stanowią ogromną szansę nawiązania relacji nie tylko z podmiotami z krajów Zatoki Perskiej, a także z całego świata. Szczególne warte uwagi w kontekście obecnie realizowanych inwestycji hotelowych pod Expo 2020 w Dubaju oraz wejścia Emiratów w etap wyposażania wnętrz i kontraktacji z tym związanych. 

Dodatkowo oferujemy możliwość organizacji spotkań z potencjalnymi kontrahentami i innymi preferowanymi branżowo podmiotami (spotkania B2B dopasowane zostałyby do Państwa wytycznych).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontakt! 

 

Zdjęcia