Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od 1. Holistic Clinic Gdynia Sopot Gdańsk

Zmiana nazwy kliniki na Holistic Care Medical Clinic

Szanowni Państwo,
Informuję, że z dniem 30.04.2018 nastąpiły ważne zmiany biznesowe w zakresie dotychczasowej działalności mojej kliniki medycyny estetycznej. Holistic Clinic Gdynia zakończyło swoją 3 letnią działalność na rynku trójmiejskim po owocnej współpracy z kliniką w Warszawie.

Od 1 maja 2018 roku zapraszamy do autorskiej, interdyscyplinarnej kliniki medycyny estetycznej i nowoczesnej: Holistic Care Medical Clinic by Karolina Sozańska, w tym samym miejscu: w Gdyni, Nowe Orłowo. Od 5.05.2018 będziemy już dostępni dla pacjentów w nowej odsłonie, z bogatszą ofertą usług, z licznym Zespołem Specjalistów, z nowymi cennikami i ofertami specjalnymi. Pragniemy-­jako cały Zespół-zapewnić naszym pacjentom najwyższą jakość w zakresie medycznej obsługi pacjentów, troskę o zdrowie i piękno.

Już od dziś zapraszam na nasza stronę www.holistic-­care.pl. Dotychczas zaplanowane wizyty u naszych specjalistów odbędą się w uzgodnionych terminach, a wszystkie rozpoczęte procesy terapeutyczne będą kontynuowane zgodnie z planem.

 


Z poważaniem
Karolina Sozańska

Zdjęcia