Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stowarzyszenie Dobra Edukacja

DZIEŃ OTWARTY LICEUM i TECHNIKUM - Akademia Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku

Szanowni Państwo,

ten rok szkolny, z uwagi na nadchodzące zmiany w systemie oświaty, dostarcza szczególnych emocji uczniom klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum oraz ich rodzicom. Wiemy, że obawiają się Państwo różnych trudności związanych z rekrutacją do szkół średnich, dlatego chcielibyśmy zaprosić do odwiedzenia Akademii, gdzie z szacunkiem dla autentycznych zainteresowań i możliwości uczniów, pełni pasji nauczyciele, wykorzystując najnowszą wiedzę o edukacji, kształcą aktywnych, samodzielnych i myślących ludzi.

 

Liceum ADE działa w Gdańsku od 2013 r. Od września w naszym zespole szkół w miejsce Gimnazjum ADE pojawi się również Technikum ADE, które w pierwszym roku działalności zamierza przyjmować uczniów do kształcenia w dwóch zawodach – technik programista i technik reklamy.

 

Serdecznie zapraszamy kandydatów do klas pierwszych liceum i technikum ADE, wraz z rodzicami i nauczycielami, do udziału w Dniu Otwartym Liceum i Technikum ADE.

 

Spotykamy się 20 marca 2019 r. o 13.00 w siedzibie Instytutu Dobrej Edukacji przy ul. Kołobrzeskiej 41C w Gdańsku (Alfa Centrum, II piętro części biurowej). Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa: https://goo.gl/forms/itPqsU0xxaghN7jx2.

 

W programie:

• Rozmowa o tym, jak uczymy się w szkołach ADE. Zaprezentujemy nasze metody pracy.

• Jak możesz samodzielnie zaplanować naukę w Liceum ADE? – dowiesz się o możliwościach niestandardowego wyboru przedmiotów rozszerzonych.

• Jakie zawody możesz zdobyć w Technikum ADE? – poznasz kierunki i wybranych przykładowych pracodawców, u których będzie odbywać się praktyczna nauka zawodów – technik programista i technik reklamy.

Na zakończenie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Liceum ADE i Technikum ADE przyjmują zarówno absolwentów gimnazjów, jak i ośmioletnich szkół podstawowych. Procedura rekrutacji do obu szkół jest taka sama, a liczba miejsc ograniczona.

 

Dodatkowo, przez cały rok szkolny, prowadzimy też rekrutację do pozostałych klas liceum ADE. W przypadku jakichkolwiek pytań, uprzejmie prosimy o kontakt – tel. 887 513 837, poradnia@dobraedukacja.edu.pl.

Zdjęcia