pracodawcy pomorza

GALA EVENING
Pracodawców Pomorza

FOT. ARCHIWUM MTG S.A.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
W GALI EVENING PRACODAWCÓW POMORZA

ORAZ FINALE KONKURSU POMORSKI PRACODAWCA ROKU

Wspieramy i promujemy godną naśladowania przedsiębiorczość. Aby właściwie realizować tę misję, powiązaliśmy Konkurs z unikalnym, autorskim wydarzeniem pod nazwą Gala Evening.

Gala Evening „Pracodawców Pomorza” – Finał Konkursu „Pomorski Pracodawca Roku” jest to doroczne spotkaniem biznesu, przedstawicieli najwyższych władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki i kultury.

Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśla wyjątkowy gość specjalny.

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

PPR

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

Zwycięzcy naszego Konkursu to nierzadko przedsiębiorcy, którzy zdobyli silną pozycję na międzynarodowych rynkach, nie zapominając przy tym o własnych korzeniach.

To także przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się godnymi pozazdroszczenia wynikami gospodarczymi – osoby uczciwe, słowne, zawsze chętne do współpracy.

I wreszcie – to ludzie troszczący się o swoich pracowników, dla których pojęcie „społecznej odpowiedzialności biznesu” jest naturalnym, intuicyjnym sposobem na mądre zarządzanie firmą.

Tegoroczna Gala Evening odbyła się 26 stycznia 2018 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo w Gdańsku.

Wręczone zostały statuetki i wyróżnienia w Konkursie „Pomorski Pracodawca Roku 2017” oraz nagrody „Złoty Oxer” i „Primum Cooperatio im. Prof. Bogdana Mazurkiewicza”, a także „Pracodawca Roku 2017 Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot” i „Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie”.

Nagroda „Primum Cooperatio im. Prof. Bogdana Mazurkiewicza” przyznawana jest naukowcowi, który swoim działaniem udowodnił, że możliwa jest efektywna współpraca obu środowisk przynosząca wymierne korzyści gospodarce i nauce. Nagrodą tą pragniemy wyróżniać osoby reprezentujące dowolne dziedziny nauki, za wybitne osiągnięcia naukowe połączone z udokumentowaną działalnością w zakresie wdrożeń swojego dorobku naukowego w gospodarce.

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

primum cooperatio

BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

Oxer jest trudną, podwójną przeszkodą w skokach jeździeckich, dlatego „Złoty Oxer” to nagroda przyznawana wyjątkowym przedsiębiorcom, którzy budując od podstaw swoją firmę, kierowali się wizją rozwojową i konsekwencją w realizacji przyjętych celów strategicznych.
BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 stripe
„Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie” to nowa inicjatywa „Pracodawców Pomorza”, która z jednej strony stanowi odpowiedź na wzrastające zaangażowanie firm w różne działania niekomercyjne, ale też wychodzi naprzeciw oczekiwaniom społecznym dotyczącym rozwoju odpowiedzialnego biznesu w różnych jego aspektach.
 stripe
OWES
 
BELKA BIAŁA SPACJA DO TEKSTU

Relacje wideo i artykuły

Podczas Gali Evening pragniemy zapewnić Państwu wyjątkową atmosferę,

pozwalającą spędzić czas przy kolacji, muzyce i tańcu.

 

statuetkaPP

 

 

Zachęcamy przy tym do zapraszania do swoich stolików także Państwa kontrahentów,

współpracowników oraz przedstawicieli organów i instytucji, z którymi Państwo współpracują.

Szczegółowe informacje pojawią się już wkrótce!

 

 

GOŚCIE SPECJALNI GALI EVENING

Wyjątkowy charakter naszej Gali podkreślają specjalnie zaproszeni goście...

mk

Marek Kondrat
/2013

Małgorzata Tusk/2014

Małgorzata Tusk
/2014

Mateusz Kusznierewicz/2014

Mateusz Kusznierewicz
/2014

mk

Krystyna Janda
/2015

mk

Janusz Gajos
/2017

js

Jerzy Stuhr
/2018