Pracodawcy Pomorza

Newsletter 66

Po ponad 20 latach naszej działalności otrzymaliśmy budynek na własną siedzibę. Mamy historyczną szansę na stworzenie właściwych warunków dla prowadzonej działalności statutowej. Ze względu na bardzo zły stan budynku zakres prac budowlano-remontowych był bardzo znaczny. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Dotychczas w różnej formie zebraliśmy środki finansowe na pokrycie ok. dwóch trzecich kosztów. Nadal jednak brakuje znacznej kwoty. Prosimy o dalsze wsparcie ponieważ naszą ambicją jest przeprowadzenie pełnej rewitalizacji tej wspaniałej willi z początku XX wieku za własne, pracodawców pieniądze.

AKTUALNOŚCI „PRACODAWCÓW POMORZA”

„Pracodawcy Pomorza” złożyli powiadomienie do Prokuratora Generalnego przeciwko Hydrobudowie Polska S.A.

W dniu 26.06.2012 o godz. 11.00 w siedzibie „Pracodawców Pomorza” na konferencji prasowej podpisano pismo do Prokuratora Generalnego RP Pana Andrzeja Seremeta dotyczące zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez kierownictwo firmy Hydrobudowa Polska S.A., która realizowała kontrakt przebudowy ul. Słowackiego w Gdańsku. Ta (…)

wiecej

Szanowni Członkowie „Pracodawców Pomorza”, w dniu 03.07.2012r. wysłana została do Państwa korespondencja pocztowa z notami za składki członkowskie za III kwartał 2012r. z tytułu przynależności do „Pracodawców Pomorza”. Z docierających do nas informacji wynika, iż pewna liczba not nie dotarła (…)

wiecej

„Pracodawcy Pomorza” zwracają się do członków z prośbą o nadsyłanie do biura organizacji propozycji tematów jakie należy poruszać w imieniu członków podczas wystąpień w mediach przedstawicieli naszej organizacji. „Pracodawcy Pomorza” ściśle współpracują zarówno z Radiem Gdańsk, TVP3 Gdańsk oraz prasą (…)

wiecej

W dniu 28.06.2012r. odbyło się posiedzenie Sekcji Przemysłu i Gospodarki Morskiej. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele stoczni oraz firm współpracujących w branży przemysłu stoczniowego.  Prowadzący spotkanie Pan Henryk Ogryczak przedstawił uczestnikom obszerną informację na temat aktualnej sytuacji transportu morskiego oraz (…)

wiecej

  jest bazą o potencjale naukowo – badawczym trzech uczelni Trójmiasta: Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademii Morskiej.   Baza PION gromadzi informacje na temat: kompetencji pracowników naukowych uczelni, publikacji naukowych, projektów z zakresu badań podstawowych, celowych i rozwojowych, laboratoriów (…)

wiecej

W dniu 20 czerwca 2012 r. w siedzibie Pracodawców Pomorza odbyło spotkanie, poświęcone układowi drogowemu dzielnicy Kokoszki. W spotkaniu uczestniczyli: wiceprezydent Gdańska Wiesław Bielawski, dyrektor wydziału architektury UM Andrzej Duch, dyrektor wydziału skarbu Tomasz Lachowicz, dyrektor wydziału (…)

wiecej

MAŁY PRAWNY DYLEMAT    Na początek trochę semantyki. Przedsiębiorca to brzmi dumnie. Oznacza kogoś, kto stawia przed sobą zadania, podejmuje wyzwania, daje pracę itp. Przedsiębiorczość w Polsce to wręcza misja społeczna… Co innego biznesmen. To określenie jest raczej pejoratywne i (…)

wiecej

W dniu 28.06.2012r. odbyło się kolejne spotkanie Forum Kobiet Biznesu przy „Pracodawcach Pomorza”. Spotkanie odbyło się w Pomorskim Centrum Traumatologii na zaproszenie dyrektor Pani dr Małgorzata  Bartoszewska-Dogan.  Uczestniczki spotkania zapoznały się wyposażeniem nowoczesnego szpitala oraz techniczno-organizacyjnej strony działalności szpitala.  O kolejnych spotkaniach (…)

wiecej

Pracodawcy Pomorza nawiązali współpracę z organizacja pracodawczą z Kalskrony

W dniu 29.06 w siedzibie Pracodawców Pomorza odbyło się spotkanie z przedstawicielami Związku Przedsiębiorców i Rzemieślników z Kalskrony, przedstawicielem Urzedu Miasta Kalskrona i lokalnymi przedsiębiorcami z tego rejonu. Szwedzki Związek jest  największą organizacją pracodawczą na południu Szwecji  liczącą blisko (…)

wiecej

W dniu 26 czerwca 2012r. „Pracodawcy Pomorza” podpisali porozumienie z przedstawicielami Województwa Pomorskiego w zakresie wspierania uczniów szczególnie uzdolnionych w ramach projektu „Pomorskie – dobry kurs na edukację. Wspieranie uczniów o szczególnych predyspozycjach w zakresie matematyki, fizyki, informatyki” Współpraca polegać (…)

wiecej

 W dniu 26.06.2012 odbyło się Zgromadzenie Ogólne „Pracodawców Pomorza”

Zgodnie ze Statutem „Pracodawców Pomorza” w dniu 26 czerwca 2012r., odbyło się coroczne Sprawozdawcze Zgromadzenie Ogólne Członków „Pracodawców Pomorza”.  W zebraniu uczestniczyli Członkowie „PP” osobiście lub poprzez umocowanych w formie pisemnej przedstawicieli. Porządek obrad zgromadzenia przedstawiał się następująco: 1. Otwarcie (…)

wiecej

  

Prezes „Pracodawców Pomorza” Zbigniew Canowiecki wyróżniony nagrodą Radiowa Osobowość Roku 2012

W dniu 21 czerwca 2012r. w siedzibie Radia Gdańsk, wręczone zostały nagrody Radiowa Osobowość Roku 2012 przyznawane od 1997 roku przedstawicielom różnych profesji: politykom, ludziom kultury, sportowcom i samorządowcom, którzy w szczególny sposób zaznaczyli swoją obecność na antenie Radia Gdańsk.  W (…)

wiecej

Zachęcamy pracodawców do umożliwienia wizyt w przedsiębiorstwach uczniów szkół zawodowych w ramach projektu „Pomorskie – dobry kurs na edukację”

We wrześniu 2011 roku Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego rozpoczął realizację projektu systemowego pn. Pomorskie – dobry kurs na edukację. Szkolnictwo zawodowe w regionie a wyzwania rynku pracy. Zostanie nim objętych około 30 tysięcy uczniów z ponad (…)

wiecej

Na ostatnim posiedzeniu Zarządu naszej organizacji w dniu 4 czerwca br. został powołany pełnomocnik zarządu ds. współpracy polsko-chińskiej Pan Janusz Daszczyński, znawca kultury oraz współpracy gospodarczej z Chinami. Jako organizacja we współpracy z Panem Daszczyńskim planujemy w najbliższym czasie (…)

wiecej 

Na prośbę Prezydenta Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Malinowskiego przekazujemy poniżej prośbę i informację dotyczące ankiety na temat anomii pracowniczej czyli przywłaszczania przez pracowników mienia pracodawcy   To niezwykle groźne zjawisko jest przyczyną dużych strat ponoszonych przez przedsiębiorców. Biorąc udział w badaniu (…)

wiecej

Studio 102 Sp. z o.o. , które do tej pory koordynowało takie akcje, jak 1% dla Fundacji Hospicyjnej (2007 r.), czy Pomorze dla Powodzian (2010 r.), od lutego bieżącego roku wprowadza w życie ideę corocznej realizacji kalendarzy dla celów charytatywnych (…)

wiecej

 

Oferta wynajmu sal konferencyjnych w Biurze „Pracodawców Pomorza”

„Pracodawcy Pomorza” oferują możliwość komercyjnego wynajmu sal konferencyjnych znajdujących się w budynku Biura  ”Pracodawców Pomorza” przy Al. Zwycięstwa 24 w Gdańsku – Wrzeszczu.   Oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw, organizacji i instytucji, które nie są (…)

wiecej

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Zaproszenie na spotkanie oddziału sztumskiego „Pracodawców Pomorza”

W imieniu przewodniczącego oddziału sztumskiego „Pracodawców Pomorza” serdecznie zapraszamy członków organizacji z terenu powiatu oraz terenów ościennych na spotkania   , które odbędzie się w dniu 04.07.2012r. (środa) o godz. 12.00 w Resteuracji Szara Gęś w Sztumie ul. Jagiełły 7. (…)

wiecej

Serdecznie zapraszamy w dniu 12.07.2012r. o godz. 15.00 do siedziby „Pracodawców Pomorza” przy Al. Zwycięstwa 24 w Gdańsku-Wrzeszczu na kolejne spotkanie sekcji Budownictwa i Infrastruktury „Pracodawców Pomorza” oraz Gdańskiego Klastra Budowlanego. W spotkaniu uczestniczyć będzie Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska (…)

wiecej 

INFORMACJE PRACODAWCÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej apelują do administracji publicznej oraz środowisk lekarskich o szybkie zawarcie porozumienia dotyczącego recept refundowanych. czytaj więcej

wiecej

Pracodawcy RP ostrzegają przed negatywnymi konsekwencjami, jakie będzie miało dla rodzimych przedsiębiorców przystąpienie Polski do umowy o Jednolitym Patencie Europejskim (JPE). – Nowy system okaże się korzystniejszy dla dużych koncernów oraz dla podmiotów z państw europejskich, które są liderami innowacyjności (…)

wiecej

Jak wynika z raportu Ernst&Young, Polska jest drugim w Europie krajem pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. – To bardzo dobra wiadomość, ale nie zapominajmy, że ranking dotyczy percepcji menedżerów, która nie do końca oddaje skalę rzeczywiście podejmowanych działań – mówi ekspert (…)

wiecej

W dniach 23–24 czerwca 2012 r. w siedzibie Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej odbyło się szkolenie wstępne otwierające cykl szkoleń dla trzydziestu ośmiorga mediatorów w sporach zbiorowych i kandydatów na mediatorów. Szkolenie cieszyło się ogromną popularnością, o czym świadczyć może wyczerpanie limitu (…)

wiecej

Trwa medialna debata na temat ewentualnych zmian w zasadach wynagradzania pracy urzędników. Skupiła się ona jednak na tym, co najprostsze – zabrać trzynastki, czy też nie. Tymczasem podstawowe pytanie powinno brzmieć: co zrobić, aby pracowała ona sprawnie? czytaj więcej

wiecej
 

OFERTY CZŁONKÓW

Kancelaria Windykacyjna „Sokół” – specjalna oferta dla członków PP – 20% rabatu

Kancelaria oferuje następujące działania w zakresie obsługi wierzytelności: – działania prewencyjne – działania polubowne – postępowanie sądowe – działania przedegzekucyjne – działania egzekucyjne Doradzamy naszym klientom korzystanie z alternatywnych sposobów dochodzenia zapłaty: – wniosek wierzyciela o ogłoszenie upadłości dłużnika – (…)

wiecej 

Oświata-Lingwista – oferta wyjazdów letnich dla dzieci i młodzieży

Oświata-Lingwista N.C.E Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z oferty wyjazdów letnich dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat. KOLONIE W KUDOWIE ZDROJU Miejscowość słynie z źródeł leczniczych wód, mikroklimatu, ale i pięknej przyrody. Wśród licznych atrakcji znajdą się wycieczki (…)

wiecej 

PRACODAWCY POMORZA DZIĘKUJĄ:

 

Nordea Bank Polska

Nordea Bank Polska należy do największej skandynawskiej grupy finansowej Nordea. Jest nowoczesnym bankiem oferującym usługi bankowe przez internet, telefon, SMSy oraz sieć oddziałów. Nordea Bank Polska oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych, firm, dużych korporacji, instytucji i samorządów. W 2011 roku (…)

wiecejDrutex S.A.

Firma istnieje na polskim rynku od 1985 roku. W pierwszym okresie działalności firma DRUTEX, jako działalność gospodarcza osoby fizycznej Pana Leszka Gierszewskiego, pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe DRUTEX, funkcjonowała jedynie w branży metalowej. Firma początkowo produkowała siatki (…)

wiecejGrupa Ergo Hestia

Sopocka grupa towarzystw ubezpieczeniowych Ergo Hestia działa od 1991 roku. W całej Polsce zatrudnia ponad dwa tysiące pracowników i kilka tysięcy pośredników ubezpieczeniowych. Ubezpiecza przemysł, biznes oraz klientów indywidualnych, zarówno w zakresie ochrony majątku, jak i życia. STU Ergo Hestia (…)

wiecej


Deepwater Container Terminal Gdańsk (DCT Gdańsk) jest największym w Polsce i najszybciej rozwijającym się w Europie terminalem kontenerowym. Od 2010 r. DCT stał się największą bramą dla polskich towarów eksportowych i importów, oraz został portem hubowym dla Rosji i pozostałych (…)

wiecej


Podstawową działalnością Pomorskiej Spółki Gazownictwa jest świadczenie usługi dystrybucji gazu ziemnego. Do naszych zadań należy prowadzenie ruchu sieciowego, konserwacja oraz remonty sieci i urządzeń, dokonywanie pomiarów jakości i ilości transportowanego gazu. W obszarze naszej działalności leży także rozbudowa infrastruktury gazowej oraz wszelkie (…)

wiecejMURKAM Usługi kamieniarsko-budowlane Leon Czerwiński

Firma MURKAM zajmujemy się wszelkiego rodzaju wykończeniem wnętrz w kamieniu takie jak kominki, schody, posadzki oraz róźnorodne prace zewnętrzne: elewacje, fontanny aranżacje ogrodów, nagrobki itp. Specjalizuje się w cięciu bloków, produkcji i montażu wszelkiego rodzaju kamiennych elementów,  cięciu technologią strumienia (…)

wiecej


Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Twórcom i akcjonariuszom Banku od początku przyświecała idea stworzenia nowoczesnej instytucji wykorzystującej najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurującej we (…)

wiecej

Firma „Elewacje” S.A. jest wiodącą firmą w regionie wykonującą wszelkiego rodzaju elewacje, od tradycyjnych tynków poczynając, poprzez tynki cyklinowane, systemy dociepleń metodą „lekką-mokrą” , systemy wentylowane z wykończeniem z blach, ceramiki czy okładzin kamiennych, po fasady aluminiowo-szklane, prace ogólnobudowlane, remonty, adaptacje, (…)

wiecej


NDI S.A. dostarcza  inwestorom wszelkie niezbędne informacje istotne do podjęcia właściwej decyzji inwestycyjnej, wypracowuje optymalne rozwiązania oraz doradza i pomaga w trakcie planowania i realizacji przedsięwzięcia. NDI S.A. jest  prywatną polską spółką dewelopersko-realizacyjną. Działa zarówno w Polsce jak i na rynkach międzynarodowych. W zakresie inwestycji (…)

wiecej


ZIAJA nowoczesny zakład produkcyjny. Dewizą  firmy jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie Klientów, co realizuje oferując kosmetyki pielęgnacyjne oraz preparaty lecznicze, które łączą sprawdzone naukowo, naturalne składniki oraz nowoczesne technologie. ZIAJA buduje partnerskie i trwałe relacje z Klientami, Dystrybutorami (…)

wiecej


PRZEDSIĘBIORSTWO CEMET Ltd. Sp. z.o.o. jest producentem branży maszynowej, sprzedającej prawie wszystkie wyroby i usługi na rynkach zagranicznych. W swej ponad 20 letniej działalności eksportowej CEMET wypracował szerokie kontakty, dobre technologie i wysoką jakość. Produkuje urządzenia techniczne, głównie na platformy (…)

wiecej


Łączpol Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat, zatrudnia ok. 150 osób. Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, (…)

wiecej


EKOINBUD od 1998 roku zdobywa zaufanie i referencje najbardziej  wymagających klientów. Możemy pochwalić się znaczącymi nagrodami. To dowody na to, iż marka EKOINBUD jest tożsama z rzetelnym i fachowym wykonywaniem prac z zakresu remontów, renowacji zabytków, nowoczesnych technologii czy usług (…)

wiecej


Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe „Port Północny” Sp. z o.o. powstało 07.07.1991 r., w okresie restrukturyzacji Portu Gdańskiego. Bazę do utworzenia przedsiębiorstwa stanowiły tereny, budowle i urządzenia oraz kadry pracownicze, które w planach rządowych z początku lat siedemdziesiątych XX wieku stanowiły początki dla powstania (…)

wiecej


SWORD jest firmą specjalistyczną, która od roku 1989 zajmuje się dostawami pił i przecinarek taśmowych. Od 1995 roku SWORD eksportuje piły i przecinarki taśmowe do Rosji i na Ukrainę. W 2001 roku SWORD przeniósł się z Gdańska do nowej siedziby (…)

wiecej


IGLOTEX Sp. z o.o.

IGLOTEX Sp. z o.o. powstała w 1983 roku. Jest zakładem nowoczesnym, zakwalifikowanym do produkcji i handlu na rynku europejskim.Zakład pracuje w oparciu o system nadzoru właścicielskiego HACCP, GHP i GMP. Firma produkuje wyroby kulinarne mrożone oraz wykonuje marki „whitelabel”. Prowadzi (…)

wiecej


Alu Internatioanl Sp. z o.o. powstała w 1993 roku. Spółka wykonuje konstrukcje aluminiowe przeznaczone głównie dla przemysłu okrętowego oraz budownictwa. Specjalizuje się ona w szczególności w budowie aluminiowych nadbudówek, kadłubów, jachtów, sterówek, łodzi i masztów. Firma wykonuje także usługi w (…)

wiecej


Firma Inwestpol-Consulting Sp. z o.o. rozpoczęła działalność gospodarczą w zakresie handlu zagranicznego w 1992 r. Posiada kontakty z wieloma  kontrahentami w całej Europie, proponując swoim klientom najlepsze rozwiązania w zakresie przemysłu mięsnego. Właścicielem i Dyrektorem przedsiębiorstwa jest Kazimierz Sokołowski. Firma proponuje szeroki asortyment maszyn (…)

wiecej

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA specjalizują się w organizowaniu branżowych imprez dla wielu dziedzin gospodarki: targi i wystawy, kongresy i konferencje, seminaria  i szkolenia, zjazdy i zloty, wystawy gospodarcze, jarmarki, imprezy plenerowe i masowe. MTG SA są członkiem Polskiej Izby Przemysłu (…)

wiecej


TFI SKOK S.A. jest częścią systemu spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Naszą misją jest zapewnienie klientom, czyli uczestnikom funduszy zarządzanych przez TFI SKOK S.A., korzystnego sposobu inwestowania swoich środków w fundusze inwestycyjne poprzez osiąganie jak najlepszych stóp zwrotu z jednoczesnym uwzględnieniem, w (…)

wiecej

 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych powstało w 2002 roku w Gdyni. Skupia 88 szpitali na terenie całego kraju. Razem przynależne szpitale dysponują liczbą ok. 2300 łóżek szpitalnych, kadrą blisko 4000 wykwalifikowanych pracowników. W 2002 roku szpitale wykonały razem ponad 500 000 (…)

wiecej

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych. 30 czerwca 2010 r. nastapiło formalne połączenie Spółki z HDI-Gerling Polska TU S.A. Właścicielem 100% akcji skonsolidowanej Spółki jest Talanx International  AG z siedzibą w Hanowerze (Niemcy). Więcej Misja (…)

wiecej

 

evi-MED

Evi-MED jest polską firmą medyczną, oferującą kompleksową opiekę zdrowotną: konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, rehabilitację, stomatologię, szczepienia oraz medycynę pracy.   Świadczymy usługi medyczne osobom prywatnym, klientom korporacyjnym. Współpracujemy z centrami medycznymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz realizujemy kontrakt (…)

wiecej

Firma CRIST powstała w 1990 roku założona przez inżynierów Ireneusza Ćwirko oraz Krzysztofa Kulczycki. Od początku CRIST został budową i remontem statków pełnomorskich i konstrukcji stalowych.   Zmiany w gospodarce światowej oraz w trendach rozwojowych współczesnej techniki i technologii górniczych z (…)

wiecej

Bank Pocztowy to uniwersalny Bank świadczący bezpieczne i przejrzyste usługi finansowe w Urzędach Pocztowych i własnych oddziałach w całym kraju.Nasz Bank powstał w 1990 roku w Bydgoszczy. Akcjonariuszami Banku Pocztowego są Poczta Polska Spółka Akcyjna (75% minus jedna akcja) oraz Powszechna Kasa Oszczędności (…)

wiecej

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. jest dynamicznie rozwijającą się organizacją medyczną działającą w Gdańsku od 1996r. Firma powstała z połączenia wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy oraz kapitału szwajcarskiego udziałowca. Spółka konsekwentnie realizuje przyjęte kilka lat temu założenia rozwojowe oferując pełen zakres (…)

wiecej

 

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka z o.o.

Zarządzającym Strefą jest spółka pod firmą Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna spółka z o.o. z siedzibą w Sopocie, której udziałowcami są samorządy i Skarb Państwa a kadrę stanowią starannie dobrani pracownicy. Do zadań Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. należy m.in.: prowadzenie (…)

wiecej


 

Mega Music Sp. z o.o.

Początkowo firma zajmowała się nagłaśnianiem koncertów oraz produkcją gitar elektrycznych i aparatury nagłośnieniowej. W roku 1991 Mega Sp. z o.o. zmieniła profil i z producenta przekształciła się w importera oraz dystrybutora, zmianie uległa również nazwa: na MEGA MUSIC Spółka z o.o.www.megamusic.pl W następnych latach firma (…)

wiecej


Bank Ochrony Środowiska S.A. jest polskim bankiem Posiada 21 lat doświadczeń na rynku. Głównymi akcjonariuszami Banku są: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe. Posiada uniwersalną ofertę Produkty kierowane zarówno do klientów indywidualnych (…)

wiecej


Euro-Went Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Oferuje kompleksowe wykonanie i serwis wentylacji i klimatyzacji oraz systemów kominowych z blach kwaso i żaroodpornych. Spółka działa od 17 lat i stale się rozwija. Zatrudnia średnio 80 osobową kadrę inżynieryjno – produkcyjną, posiadającą bogate doświadczenie w produkcji i montażu, (…)

wiecej

 

ABRUKO to Spółka z o.o. z siedzibą we Władysławowie, ze 100% udziałem gminy. Wcześniej (1983-1992) Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, następnie (1992-2002) Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej. Obecnie ABRUKO Sp. z o.o., świadczy usługi w zakresie: budowy i remontów nawierzchni drogowych, wywozu (…)

wiecej


Jako doświadczona agencja PR, funkcjonująca na polskim rynku od 1999 roku, zapewniamy skuteczną obsługę firm i instytucji w zakresie szeroko rozumianej komunikacji marketingowej i korporacyjnej, zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Jesteśmy autorami i wykonawcami licznych, często niekonwencjonalnych, ogólnopolskich projektów. Są (…)

wiecej

Firma PIKA to lider branży archiwizacyjnej

Firma  PIKA to lider branży archiwizacyjnej. Oferujemy nowoczesne formy zarządzania dokumentacją: – produkcyjne skanowanie, – elektroniczne archiwa, – systemy workflow, – e-kancelarie. W ofercie Spółki pozostają również tradycyjne usługi: – przechowywanie i obsługa dokumentów, – porządkowanie, – bezpieczne niszczenie akt. (…)

wiecej

Stabilator Sp. z o.o.

Stabilator Sp. z o.o. jest specjalistyczną firmą budowlaną, prowadzącą roboty na terenie całej Polski. Powstała w 1995 roku z siedzibą w Gdyni. Założycielem Spółki był działający na międzynarodowym rynku budowlanym Stabilator AB, należący do szwedzkiego koncernu Skanska. Obecnie Spółka Stabilator funkcjonuje jako podmiot (…)

wiecej


XEROSERVICE North Sp. z o.o.

„XEROSERVICE NORTH” Sp. z o.o. powstała w 1992 roku i jest firmą doradczo-wdrożeniową w zakresie kompleksowych rozwiązań dokumentowych, oferującą wysokiej jakości urządzenia biurowe i oprogramowanie. Wywodzimy się z branży techniki biurowej i jako autoryzowany partner handlowy RICOH Polska, oferujemy produkty (…)

wiecej


SITA Pomorze Sp. z o.o.

SITA Pomorze Sp. z o.o. powstała w roku 2010 po połączeniu SITA Kościerzyna i SITA Tczew. Oferujemy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi, przemysłowymi (w tym niebezpiecznymi) oraz utrzymania czystości. Działamy na terenie całego województwa z (…)

wiecej