fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Jubileusz XXV-lecia

Obchody XXV-lecia organizacji „Pracodawcy Pomorza” rozpoczęły się od Gali Jubileuszowej w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, którą mieliśmy przyjemność dla Państwa organizować 29 września 2016 roku.

bar

book-512

Przeczytaj naszą relację z Gali Jubileuszowej

bar

Podczas uroczystości dokonane zostało podsumowanie osiągnięć gospodarczych Polski oraz województwa pomorskiego w okresie ostatniego ćwierćwiecza. Wydarzenie to było zarazem okazją do podsumowania dorobku organizacji, której misję i bieżącą działalność definiują jej członkowie.

W tym celu wydana została książka monograficzna pt. „Pracodawcy Pomorza. Historia i dorobek”. Mamy głęboką nadzieję, że przybliży ona Państwu dorobek naszej organizacji w kształtowaniu się ruchu pracodawczego w naszym regionie od początku transformacji ustrojowej. Omawianą publikację mogą Państwa pobrać z poniższego łącza.

bar

import-512

Pobierz publikację (plik pdf/6 mb)

„Pracodawcy Pomorza” – Historia i dorobek

 

komplet

bar

Dzięki Państwu – członkom „Pracodawców Pomorza”, jesteśmy największą regionalną organizacją pracodawców w Polsce, z czego my wszyscy możemy być dumni.  Dziękujemy wszystkim naszym członkom,  którzy tak licznie uczestniczyli w tym ważnym dla pomorskiego środowiska gospodarczego wydarzeniu. Dziękujemy wielu naszym członkom za wsparcie organizacyjne i finansowe tak niezbędne przy realizacji Gali Jubileuszowej.

Poniżej znajdą Państwa pełny zapis wideo Gali Jubileuszowej XXV-lecia „Pracodawców Pomorza”, zarejestrowanej w przestrzeni Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Pod samym nagraniem, w opisie filmu, znajdują się łącza przenoszące do poszczególnych segmentów wydarzenia.

bar

bar

Uroczyste zakończenie obchodów XXV-lecia działalności „Pracodawców Pomorza”  miało miejsce w 2017 roku podczas dorocznej GALI  EVENING, która tradycyjnie odbyła się w gdańskim Amber Expo, tym razem 24 lutego. Podczas tego wydarzenia wręczyliśmy doroczne nagrody „Pomorski Pracodawca Roku 2016”, Złote Oxery dla założycieli firm po 1989 roku, które odniosły sukces rynkowy oraz „Primum Cooperatio” dla naukowca za współpracę z biznesem. Zachęcamy wszystkich do uczestniczenia w naszej Gali Evening, jak również do zgłaszania swoich firm do udziału w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku”.

bar

 book-512

Przeczytaj naszą relację z Gali Evening 2017

barbar

bar

Jeszcze raz dziękujemy Wam za aktywny udział w naszej działalności statutowej i codzienny kontakt z organizacją. Dzięki Wam budujemy prestiż i znaczenie „Pracodawców Pomorza” jako związku, reprezentującego interesy naszego środowiska. Z okazji XXV-lecia naszej, wspólnej organizacji przyjmijcie serdeczne życzenia wielu sukcesów biznesowych oraz spełnienia wszelkich marzeń zarówno zawodowych jak i prywatnych.

 

bar

podpisy1

motyw-25-lat1-150x138