Pracodawcy Pomorza

Konferencja Technologiczna Lenovo po raz kolejny w Gdańsku!

Zapraszamy na kolejną Konferencję Technologiczną Lenovo, która w tym roku odbędzie się w 29 marca w Focus Hotel Premium Gdańsk. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją wiedzę na temat rozwiązań technologicznych dla biznesu, wymienić doświadczenia z ekspertami czy zapoznać się z absolutnymi nowościami.

Konferencja rozpocznie się od prezentacji produktów Lenovo – nowości z rodziny ThinkPad, opartych o platformę Kabylake. Będzie można sprawdzić możliwości m.in. prestiżowego, biznesowego ultrabooka ThinkPad X1 Carbon 5 generacji. Lenovo przygotowało także rozwiązania mobilne: smartfony Moto Z i Moto Z Style z modułami Moto Mods: głośnikiem, dodatkową baterią, obiektywem fotograficznym oraz projektorem, tablety z nowej serii TAB4, a także Yoga TAB Pro oraz innowacyjne urządzenia 2w1: Yoga Book, MIIX-510 i MIIX-720.

Nie zabraknie rozwiązań Microsoft, w szczególności usługi Office 365, dostępnej w chmurze, łączącej znane aplikacje, gwarantującej nieograniczony dostęp do szeregu narzędzi, które do tej pory były dostępne wyłącznie dla dużych firm i korporacji.
Zostanie zaprezentowany także autorski produkt Netz Data – spółki córki firmy Netz – Spektrum. Spektrum to nowoczesny system elektronicznego obiegu dokumentów, wspomagający zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie z każdego miejsca na świecie.

Przyjdź na Konferencję i dowiedz się jak przenieść swoją firmę na wyższy poziom!

Wstęp bezpłatny! Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza: www.netz.pl/konferencja/

agenda_patronaty

Netz od 23 lat zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną firm i instytucji, dostarczając zaawansowane i nowoczesne rozwiązania.

W ofercie Netz znajdują się m.in.: outsourcing IT, wirtualizacja, bezpieczeństwo danych, rozwiązania chmurowe, on-premises i hybrydowe, helpdesk, integracje systemowe, doradztwo, audyt, projektowanie infrastruktury.

Netz zajmuje się także dostarczaniem, konfiguracją i naprawą sprzętu oraz oprogramowania. Współpracuje z czołowymi producentami sprzętu IT na świecie: Microsoft, Lenovo, IBM, Dell, HP, Vmware, Veeam i inni.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Netz!

 oferta_współpracy_netz