Pracodawcy Pomorza

Twoją firmę stać na więcej – bez inwestycji – 23.03.2017

PP+KaizenGO

„Pracodawcy Pomorza” oraz firma KaizenGo

zapraszają na bezpłatne szkolenie pt.

„Nowa jakość”,

które odbędzie się 23 marca br. (czwartek) o godzinie 14.00
w siedzibie „Pracodawców Pomorza”, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk.

Zarządzanie firmą dla wielu osób to ciągła walka z konkurencją, klientami i… niezbyt rozgarniętymi pracownikami. Chcesz sobie to ułatwić? By Ci było lżej, bez większości typowych problemów i bardziej efektywnie?

Istnieje obecnie ogromna presja cenowa, która wręcz „zmusza” do ciągłego cięcia kosztów. Niestety odbija się to na jakości produktów i usług, a tymczasem klienci mają coraz większe wymagania!

A gdyby była inna droga zwiększenia marginesu zysku, bez cięcia kosztów? Sposób zwiększenia produktywności i eliminacji większości problemów, jakie wywołują niektórzy pracownicy?

To nie jest opcja do rozważenia, lecz konieczność!

Bo eliminuje ogromne marnotrawstwo, które ma miejsce w prawie każdej firmie. Marnotrawstwo czasu, zasobów i pieniędzy. Gdy je wyeliminujemy, nagle okazuje się, że ta sama firma może tworzyć i sprzedawać więcej, tylko dzięki prostym zmianom.

Dlatego proponujemy bezpłatne szkolenie, oparte na metodologii KAIZEN, składające się z 3 części:

  1. Prezentacja narzędzi jakościowych, które identyfikują problemy i „wąskie gardła” oraz pomagają wypracować ich rozwiązania.
  2. Przykłady użycia tych narzędzi z omówieniem efektów, jakie udało się dzięki nim osiągnąć.
  3. Prosty trening, polegający na wspólnym opracowaniu jednego rozwiązania problemu.

Prelegent:

Kim ja jestem, by w ogóle o tym mówić?

Katarzyna KaczmarskaNazywam się Katarzyna Kaczmarska i jestem inżynierem jakości. Znam wszystko z praktyki, zdobytej między innymi w firmie, produkującej wymienniki ciepła, gdzie rozwiązałam wiele konkretnych problemów. Napisałam kilka poradników: „5S zrób to sam”, „Rozwiązywanie reklamacji”, „Czy ISO 9001:2015 daje przewagę w biznesie?”. Jestem autorką wielu tekstów w serwisach: centrum.jakosci.pl, jakosc.biz, isomnia.pl  (np. System produkcyjny Toyoty, Kryteria oceny i wyboru dostawców, Koszty jakości).

 

Ilość miejsc jest niestety ograniczona, a temat bardzo ciekawy, więc zapisz się już dziś, by Cię to nie ominęło!

 

Zapisz się