fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Forum Kobiet Biznesu na boisku!

W dn. 3 października br. na zaproszenie Pani Elżbiety Hass-Darnowskiej, członkinie Forum Kobiet Biznesu miały okazję zwiedzić jeden z najpiękniejszych stadionów w Europie – PGE Arenę. Pomimo wydawałoby się „męskiego tematu” zaproszenie do zwiedzania obiektu przyjęła spora część Pań należących do Forum.

SAM_1944 

PGE ARENA Gdańsk nowoczesny obiekt sportowy, pełniący rolę centrum biznesu, rozrywki i rekreacji. Odbywają się tam mecze piłkarskie, koncerty oraz inne wydarzenia sportowe i kulturalne. Stadion posiada rozwiniętą infrastrukturę użytkową: m.in. Centrum Konferencyjno-Biznesowe, T29 Sports Bar & Restaurant, muzeum Lechii Gdańsk, sklep z pamiątkami, profesjonalny tor wrotkarski.

Trasa zwiedzania obejmowała zakątki, które nie są dostępne podczas pobytu na stadionie w czasie rozgrywanego meczu. Panie przeszły przez korytarze, szatnie, tunele dla piłkarzy. Wspólne zdjęcie zrobiły na obrzeżach murawy.

 SAM_1976

Przewodnik zapoznał Panie z wystrojem restauracji PGE ATOM Club, gdzie organizowane są duże i małe imprez okolicznościowych, udostępnił również strefę VIP i zapoznał uczestniczki z funkcjonowaniem lóż i miejsc biznesowych. Najemca loży może z niej swobodnie korzystać według własnego uznania, nie tylko podczas wydarzeń, które odbywają się na stadionie, ale także w zwykły dzień, np. w celu zorganizowania spotkań biznesowych, lunchu, czy uroczystej kolacji.

 

 SAM_2039

Przewodnik przedstawił również możliwość poznania bursztynowego stadionu z zupełnie innej perspektywy, czyli szalony zjazd na 200 metrowej linie pomiędzy trybunami na wysokości ponad 30 metrów.

Zadowolone Panie zakończyły zwiedzanie w dwupoziomowym lokalu T29 Sports Bar & Restaurant, gdzie mogły skorzystać z wyjątkowego menu.

 

SAM_2022

 

SAM_1991

SAM_1933SAM_1941SAM_1947SAM_1988

 

 

 

SAM_1998SAM_1999SAM_2007SAM_2015 SAM_2031