fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zaproszenie na MASTERCLASS

Master Class

to cykl inspirujących spotkań, różnorodność prezentowanych doświadczeń, ścieranie się sprzecznych poglądów i ożywione dyskusje na trudne tematy – to gwarancja niezwykle ciekawego wydarzenia, które otwiera oczy, poszerza horyzonty i uczy szacunku.

Cechą wyróżniającą wszystkich wybitnych ludzi jest ich niezachwiana wiara. Potwierdza to przykład: A. Lincolna, M. Skłodowska-Curie, J. Waszyngtona, Jana Pawła II, itp. Nie chodzi o to, aby wierzyć w samego siebie lub we własne siły, ale w zasadę, w Coś Wielkiego, co jest słuszne i co pozwala nam zwyciężać.

Zapraszamy do Rzymu

Większość ludzi pragnie pięknego, dostatniego, spełnionego życia. Jednak bez wiary nie jest możliwe, aby ktokolwiek osiągnął prawdziwą wielkość. Zapraszamy do Rzymu na MASTER CLASS, by przyjrzeć się nowym sposobom myślenia, które nas samych i świat zmieniają na lepsze. Pragniemy zweryfikować nasze nastawienie do spraw biznesowych, kulturowych, społeczno-politycznych, spraw dotyczących naszych rodzin, tak by zawsze, niezależnie od okoliczności było ono wyrazem dobroci, szlachetności oraz uprzejmości.
Pełna informacja do pobrania z tego miejsca: MASTER CLASS_2017_SZCZAWNICA

Document-page-001

Document-page-002

Document-page-003

Document-page-004

Document-page-005

Document-page-006

Document-page-007

Document-page-008

Document-page-009

Document-page-010

Document-page-001