fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Misja gospodarcza na Białoruś (20-23.09.17)

Zarząd „Pracodawców Pomorza” pragnie poinformować, że zgodnie z informacją przekazaną Państwu na spotkaniu z konsulem Republiki Białoruś w dniu 14.12.2016 planowana jest misja gospodarcza na Białoruś. Będzie ona połączona z VIII Regionalnym Białorusko-Pomorskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się w dniach 20-23.09.2017 w Nieświeżu (ok. 100 km od Mińska).

Na czele pomorskiej delegacji będzie stał Marszałek Województwa Pomorskiego, jest też przewidziany udział zainteresowanych przedstawicieli pomorskiego biznesu. Koszty transportu (autobus) będą zapewnione przez Pomorski Urząd Marszałkowski, aprowizacja na miejscu przez gospodarzy, do indywidualnego pokrycia pozostają koszty hotelu.

Intencją „Pracodawców Pomorza” jest zapewnienie uczestnikom misji możliwości rozmów bilateralnych z odpowiadającymi branżowo partnerami spośród firm białoruskich. Prosimy o rozważenie uczestnictwa w misji i ewent. wstępną deklarację z podaniem interesującej branży.

Niniejszy komunikat ma charakter wstępny, o dalszych szczegółach będziemy Państwa informowali na bieżąco.

Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami  prosimy o kontakt z Pełnomocnikiem Zarządu ds. Kontaktów z Białorusią – p. Andrzejem Gawrychowskim (tel. 602 614 544, mail: andrzej.gawrychowski@siled.pl).