fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zapraszamy na koncerty do Klubu Atlantic w Gdyni

ANITA LIPNICKA & THE HATS „MIÓD I DYM” 28.04.2018 (SOBOTA)
Klub Atlantic Gdynia ul. 3 maja 28
Otwarcie drzwi: 19:00
Początek koncertu: 20:00

Bilety do nabycia w Kasie Klubu (wtorek – piątek 11:00 – 18:00) oraz online:
https://www.interticket.pl/program/anita-lipnicka-the-hats-miod-i-dym-3640
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/anita-lipnicka-koncert/
http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=2172336%2410735184&xtmc=atlantic_gdynia&xtnp=1&xtcr=3
Anita Lipnicka zaprasza na wyjątkowy koncert:
„Kochani, wieziemy do Was „Miód i Dym” !
Będzie korzennie i vitage’owo. Będzie trochę bluesa, trochę country i folku niczym ze złotych lat hipisowskich!
Chcemy Was ugościć pięknym brzmieniem, podzielić się z Wami naszymi inspiracjami i przenieść Was tej wiosny w słodko-przydymione, sielskie klimaty.
Zagramy dla Was wyjątkowy koncert, na którym usłyszycie piosenki z płyty „Miód i dym”, a na deser znajdzie się też coś dla tych, z którymi na trasie spotykamy się od lat, więc i powspominamy trochę 🙂 Będą ze mną oczywiście moi kochani Kapelusznicy ! Nie dość, że przystojni to jeszcze megazdolni, więc będzie i czego posłuchać i na co popatrzeć 🙂
Mam nadzieję, że się spotkamy! Weźcie ze sobą swoich bliskich…. i kapelusze! :)”
——————–
Anita Lipnicka wyrusza w trasę z nowym materiałem z płyty „Miód i dym”, która ukazała się 17 listopada 2017 r.
Jedna z najbardziej utalentowanych i cenionych polskich wokalistek wystąpi 28 kwietnia w Klubie Atlantic w Gdyni.
Fani Artystki usłyszą zarówno premierowy materiał jak i jej największe przeboje. Na scenie, wokalistce towarzyszyć będzie formacja The Hats w składzie: Bartosz Mr Shuffle Niebielecki – bębny, Kamil Pełka – bas, Piotr Świętoniowski – instrumenty klawiszowe, oraz Bartek Miarka – gitary.

MIDGE URE (OF ULTRAVOX) & THE BAND 3.05.2018 (CZWARTEK)

Midge Ure ‚The Voice Of Ultravox’
3 maja 2018r. – Atlantic Gdynia
Otwarcie drzwi: 18:00
Początek koncertu: 19:00

Bilety w sprzedaży do nabycia w Empikach oraz na:
https://www.interticket.pl/program/midge-ure-the-voice-of-ultravox-3611
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/midge-ure/
http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=2172337%2410735185&xtmc=atlantic_gdynia&xtnp=1&xtcr=4

Midge Ure legendarny muzyk, frontman i wokalista Ultravox wystąpi w maju w klubie Atlantic!
Artysta zaprezentuje nowy repertuar, w którym zagra i zaśpiewa klasyczne utwory z albumów Ultravox oraz ze swojej kariery solowej. Podczas występów fani będą mogli usłyszeć wiele niezapomnianych i tak ważnych dla muzyki rockowej piosenek jak: „Dancing With Tears In My Eyes”, „The Voice”, „Hymn”, „Vienna” oraz „If I Was” i „Breathe” zaśpiewanych przez jeden z najwspanialszych męskich głosów w muzyce rockowej ostatnich 40 lat.

Midge Ure, który dołączył do Ultravox w 1980 roku nagrywając i komponując utwory na album „Vienna” w znacznym stopniu wpłynął na uformowanie się nowego wówczas stylu w muzyce, wywodzącego się z post-punka i nowej fali, który następnie został nazwany new romantic. Uważa się, że album „Vienna” (1980) był jednym z prekursorów tego stylu.
Kolejne płyty „Rage In Eden” (1981), „Quartet” (1982) oraz „Lament” (1984) ugruntowały pozycję Ultravox, jako jednego z współtwórców najważniejszych dokonań w muzyce rock i pop, jakimi bez wątpienia było pojawienie się new romantic, nowej fali oraz synth-popu w pierwszej połowie lat 80 ubiegłego stulecia.
Przełomowy dla kariery solowej Midge’a okazał się rok 1985. Artysta wydał swój pierwszy solowy album „The Gift”, z którego pochodzi niezapomniany przebój „If I Was”. W tym samym roku wspólnie z Bobem Geldofem skomponował piosenkę „Do They Know It’s Christmas?”, która stała się zaczynem do wielkiego koncertu charytatywnego na rzecz głodującej Afryki – Live Aid.

W roku 2008 ku ogromnemu zaskoczeniu i radości setek tysięcy fanów na całym świecie, ogłoszono reaktywację Ultravox po 23 latach niebytu na scenie! Zespół wyruszył w trasę koncertową. Natomiast w roku 2012 został wydany „Brilliant”, pierwszy od 28 lat album formacji w oryginalnym składzie. Płyta zebrała bardzo dobre recenzje na całym świecie.
W roku 2014 po 13 latach oczekiwania światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany solowy album Midge’a „Fragile”, który zebrał świetne recenzje w Polsce i na świecie. Pochodzący z niego singiel „Become” długo utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki. Pod koniec 2017 Artysta wydał album „Orchestrated”, na którym pzredstawił swoim wielbicielom najważniejsze utwory ze swojej kariery zaaranżowane na orkiestrę. Krążek spotkał się z uznaniem fanów i krytyków.

Opis imprezy dzięki uprzejmości Agencji HQ44.

 

STANISŁAWA CELIŃSKA „ATRAMENTOWA” 06.05.2018 (ŚRODA)
Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko
6 maja 2018r. Klub Atlanic Gdynia
Otwarcie drzwi: 18:00
Początek koncertu: 19:00

Bilety do nabycia w kasie klubu (wtorek – piątek 11:00 – 18:00):
Miejsca siedzące: 99 zł
Miejsca stojące: 69 zł
Oraz online:
https://www.kupbilecik.pl/baza-706-stanislawa.celinska.html
https://www.interticket.pl/program/koncert-stanislawa-celinska-atramentowa-3743

Na płycie „Atramentowa” Stanisława Celińska odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie, o czym śpiewa wykorzystując do tego pełną paletę barw i emocji.
Wszystko wzięło swój początek od Atramentowej Rumby, napisanej specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej przez Macieja Muraszko oraz Marcina Sosnowskiego.
Stanisława Celińska – tak jak kiedyś Cesaria – jak nikt inny potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pokazuje, że mimo wielu trudności… kocha życie.
Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski.
Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.Artystce na płycie towarzyszą wybitni muzycy oraz artyści z Ukrainy.