fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

„Bal z sercem” – zapraszamy 11 maja

 

Szanowni Państwo, jak już informowaliśmy, tragiczne wydarzenia styczniowych dni spowodowały, że zmieniony został termin „Balu z sercem” na 11 maja 2019. Teraz, dodatkowo, ze względu na wydarzenia związane z pożegnaniem Pana Prezydenta Pawła Adamowicza, które miały miejsce w Europejskim Centrum Solidarności, zostało zmienione miejsce balu na  Międzynarodowe Targi Gdańskie AmberExpo, ul. Żaglowa 11.

Mamy nadzieję, że przyjmiecie Państwo także tę zmianę ze zrozumieniem. Bardzo prosimy o przekazanie powyższej informacji swoim znajomym, z którymi wybieracie się na Bal.

Tak więc ostatecznie IX Charytatywny „Bal z Sercem” pod hasłem Share together odbędzie się w środku wiosny i mamy nadzieję, że sprawi, że z nową energią i nadzieją zechcemy podzielić się dobrem z innymi, budując poczucie wspólnoty i solidarności.

Będzie wiosennie, bardzo egzotycznie, ale też rodzinnie, w poczuciu bliskości z osobami, których życie zmierza do kresu lub które od lat mierzą się z ciężką chorobą przewlekłą, również z ich opiekunami rodzinnymi. Naszym sercem podzielimy się z podopiecznymi Hospicjum ks. Dutkiewicza SAC w Gdańsku oraz wesprzemy budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej, powstające przy Fundacji Hospicyjnej.

Patronat Honorowy nad Balem objęli: Tunç Üğdül, Ambasador Republiki Turcji w Polsce, Serdar Davran, Honorowy Konsul Generalny Republiki Turcji w Gdańsku, Magdalena Pramfelt, Prezydent Stowarzyszenia Konsulów Honorowych w Polsce oraz Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, Marszalek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdańska oraz Kanclerz Loży Gdańskiej BCC, Maciej Dobrzyniecki, Prezes Zarządu Gdańskiego Klubu Biznesu, Marek Głuchowski i Prezydent Pracodawców Pomorza, Zbigniew Canowiecki.

Bal poprowadzą Dorota Sobieniecka-Kańska i Marek Kański, do tańca zagra Rama 111, a zaśpiewa Agnieszka Babicz. O menu zadbają restauracja Amber Side i Gökhan Cingillioglu oraz jak zawsze na gości czeka bukiet niespodzianek.

Dress code: Black Tie Optional, stoliki 10- lub 12-osobowe.

Potwierdzeniem obecności na balu jest wpłata darowizny na cele statutowe Fundacji Hospicyjnej w wysokości 400 zł od 1 osoby na konto
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001 z dopiskiem „POMOC” do dnia 18.04.2019 roku. Wszelkich dodatkowych informacji na temat rezerwacji miejsc udziela Alicja Stolarczyk, tel.: 607 921 267, a.stolarczyk@hospicja.pl oraz Anna Kobylska, tel.: 606 169 180, a.kobylska@hospicja.pl

Zapraszamy serdecznie!