fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

XVII edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Marszałek Województwa Pomorskiego jak co roku znalazł się w gronie 112 instytucji zaproszonych do zgłaszania przedsiębiorstw do XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs ten spotyka się z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Uroczysta Gala, podczas której Prezydent RP uhonoruje najlepsze podmioty gospodarcze w kraju, odbędzie się 3 października br. w Rzeszowie. W załączniku znajduje się regulamin konkursu, więcej informacji na stronie http://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/

regulamin_nagrody_gospodarczej_prezydenta_rp (1)

Nagroda Prezydenta RP przyznawana jest w pięciu kategoriach głównych:

  1. Lider MŚP
  2. Narodowy Sukces
  3. Międzynarodowy Sukces
  4. Odpowiedzialny Biznes
  5. Firma Rodzinna

oraz w dwóch kategoriach specjalnych:

  1. Startup_PL
  2. Badania + Rozwój

Zgodnie z regulaminem konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy Marszałek Województwa Pomorskiego nominuje do ogólnopolskich konkursów gospodarczych laureatów bieżącej edycji konkursu w odpowiednich tematycznie kategoriach.  W przypadku naszej pomorskiej nagrody są to kategorie: Lider Innowacji – odpowiednik B+R, Lider Eksportu – odpowiednik Międzynarodowy Sukces, Lider Odpowiedzialności Społecznej – odpowiednik Odpowiedzialny Biznes oraz Pomorski Startup – odpowiednik Startup PL.

Członkowie Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości są natomiast zapraszani do nadsyłania swoich propozycji firm z województwa pomorskiego do kategorii Firma Rodzinna, Lider MŚP oraz Narodowy Sukces.

Termin zgłoszeń upływa z dniem 19.08 br.

Szczegóły:
Departamentu Rozwoju Gospodarczego
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego
ul. Augustyńskiego , 80-819 Gdańsk
tel.: 58 32 68 300
www.pomorskie.eu