fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Turniej tenisowy 3CityTennisCup – 7-8.09.2019

Zapraszamy do udziału w 3City Tennis Cup, turnieju tenisa ziemnego amatorów na kortach w Gdyni.

Turniej odbędzie się w dniach 7-8 WRZEŚNIA 2019. Dedykowany jest zarówno Paniom i Panom. W programie turnieju są mecze w grze pojedynczej oraz podwójnej w dwóch kategoriach wiekowych: open i +45, które rozgrywane będą w systemie pucharowym. W zależności od liczby zgłoszeń możliwe jest zwiększenie liczby kategorii wiekowych, a także zmiana systemu rozgrywek.

Ambicją organizatora jest stworzenie – największego, cyklicznego turnieju amatorskiego Trójmiasta. Do dyspozycji uczestników będą korty na wyjątkowym, tenisowym obiekcie klubu tenisowego Arka w Gdyni.

Siłą Arki jest wyjątkowo urokliwe położenie kortów. Od południa i zachodu Arkę otacza rezerwat leśny, a od wschodu brzeg Morza Bałtyckiego. Naturalna i bogata zieleń parkowa stwarza niepowtarzalny klimat dla wypoczynku po trudach treningu. Klub Tenisowy Arka Gdynia to wspaniałe miejsce dla relaksu, spacerów i przede wszystkim gry w tenisa. Jest ozdobą pięknego miasta i jego wizytówką.

W trakcie wydarzenia zaplanowaliśmy imprezy towarzyszące. Po pierwszym dniu rozgrywek uczestnicy oraz zaproszeni goście spędzą wieczór na tzw. players party, które odbędzie się na terenie kortów.


Zapisy prosimy przesyłać na adres:  3citytenniscup@gmail.com

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel: 58 620 15 14 w godz.  9:00-16:00

Regulamin dostępny na stronie: http://prestiztrojmiasto.pl/

Organizator: MS Group

Sponsorzy: British Automotive Gdańsk, Klif

Partnerzy: Klub Tenisowy Arka,  BioDermic, Studio Figura Gdynia, Studio SBP, Freixenet, Nata

Patronat medialny: Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk, Pracodawcy Pomorza, Prestiż Magazyn Trójmiejski