fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Oferta studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej

Szanowni Państwo,

Od kilku lat Fundacja ECD wraz z Politechniką Gdańską oraz firmami partnerskimi, m. in. firmą Flex, współorganizuje studia podyplomowe, które odpowiadają potrzebom dynamicznie funkcjonującej w naszym regionie branży ICT.

„Zapewnienie jakości w branży technicznej” (Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej)  oraz „Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych” (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej) to studia o charakterze dualnym,  oparte głównie na wiedzy praktycznej – w przypadku każdego z kierunków większość zajęć jest prowadzona przez wykładowców – praktyków z firm partnerskich.

Absolwenci poprzednich edycji bardzo dobrze odnajdują się w pracy na stanowiskach: Inżynier zapewnienia jakości w branży technicznej czy też Inżynier procesu przy produkcji podzespołów elektronicznych. Otrzymują również awanse i propozycje pracy w branży. 

Początek zajęć kolejnych edycji studiów planowany jest na październik 2019 r. Kandydatów zachęcamy do podjęcia studiów, pracy i rozwoju w branży ICT, a pracodawców do optymalnej inwestycji środków szkoleniowych. Studia kierujemy zarówno do osób, które już pracują w branży i chcą się rozwijać, jak i do osób, które chcą zmienić zawód.


Więcej informacji o studiach i sposobie aplikowania można znaleźć w poniższych linkach:

Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych:

https://eti.pg.edu.pl/katedra-metrologii-i-optoelektroniki/ipue

Zapewnienie jakości w branży technicznej:

https://zie.pg.edu.pl/studiapodyplomowe/studia-podyplomowe-zapewnienie-jakosci-w-branzy-technicznej