fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Spotkanie z projektantką Grażyną Paturalską (Forum Kobiet Biznesu „PP”)

 

Najnowsze spotkanie dedykowane członkiniom (i nie tylko) Forum Kobiet Biznesu „Pracodawców Pomorza” poświęciliśmy tematowi pasji realizowanej w przestrzeni mody i stylistyki. Było to możliwe dzięki nieocenionemu wsparciu gościa specjalnego.

Grażyna Paturalska, projektantka mody, stylistka i personal shopperka, a przy tym wieloletnia Pełnomocniczka Zarządu „Pracodawców Pomorza” ds.wizerunku, w rozmowie z prezenterką Radia Gdańsk Eweliną Potocką opisała swoją, niepozbawioną licznych przeszkód, drogę do odkrycia pracy-pasji.

Spotkanie otwarte przez Wiceprezesa Zarządu „Pracodawców Pomorza” Jerzego Jerkiewicza miało charakter odświętnej gali, połączonej z prezentacją filmu z pokazu mody Grace Collection, jedynej polskiej marki prezentowanej na wybiegu tegorocznych targów mody – Moscow Fashion Week.

 

 

Patronatem medialnym spotkanie został Prestiż Magazyn Trójmiejski. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszego gościa specjalnego, polecamy zapoznać się z dłuższym wywiadem na stronie pisma (kliknij w grafikę):

Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony:

 

P A T R O N A T    M E D I A L N Y