fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

„Biznes przy Kawie” w Elblągu z „Pracodawcami Pomorza”

 

Spotkanie networkingowe „Biznes przy Kawie” zorganizowane przez Elbląski Oddział Pracodawców Pomorza przy wsparciu Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przyciągnęło ponad 45 osób. Przedsiębiorcy spotkali się w Domu pod Cisem, wyjątkowym miejscu w Elblągu pod adresem ul. Stawidłowa 3. 

Głównym prelegentem spotkania był dr Bielski, który przybliżył nam wybrane aspekty prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jego przedmówcami był Maciej Bielawski Dyrektor ESWIP oraz Mateusz Jachimowicz odpowiedzialny za marketing i foundriser. Całość poprowadził niezawodny Krzysztof Wilczewski z firmy Personia.

Nie zabrakło także kolegów z czasopisma Ekspress Biznesu, licznych przedsiębiorców z Elbląga czy Trójmiasta. Po raz pierwszy całość można było oglądać na żywo na fanpejdżu Facebook Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. 

Był networking, smaczna kawa i ciasto, było losowanie wizytówek, a do wygrania 3 książki oraz voucher na webinar z kompetencji miękkich. Dziękujemy za liczne przybycie, kolejne wydarzenie przed nami już 12 lutego.