fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Strategiczne zarządzanie i budowanie strategii elementem wspomagania działalności firm w okresie pandemii

 

 
 

„Pracodawcy Pomorza” w partnerstwie z firmą Trigonum Sp z o.o. realizują projekt dedykowany sektorowi MMŚP w zakresie zarządzania strategicznego w sektorze Inteligentnych Specjalizacji. 

Projekt koncentruje się na działaniach analizujących obecny status przedsiębiorstwa oraz budowaniu nowej strategii, co jest szczególnie ważne w obecnej nowej sytuacji gospodarczej powiązanej z kryzysem wywołanym pandemią COVID-19
Doradztwo i strategia działania – są elementami niezwykle ważnymi także w kontekście otrzymanej pomocy w ramach tarcz antykryzysowych oraz w sytuacji w której możliwa jest kolejna fala pandemii, która może wpłynąć na gospodarkę a tym samym na procesy i funkcjonowanie przedsiębiorstw.


Informacje szczegółowe o projekcie uzyskacie Państwo od Pani Joanny Peszkowskiej email: jpeszkowska@trigonum.pl tel. 664 001 427


Projekt jest współfinansowany z Funduszy Unijnych w ramach linii POWER 

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu wsparcia oraz kryteriów dostępu znajdziecie Państwo w załącznikach, gdzie również znajdują się dane osób kontaktowych koordynujących część merytoryczną projektu.


Do pobrania informacje szczegółowe (w plikach pdf):

  1. Informacja o projekcie

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 2.2 „Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku”, typ 1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.