fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Wsparcie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku

Pomóż przetrwać Fundacji i Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku. CO MIESIĄC – brakuje  250 tys. złotych, by móc działać jak dotychczas i pomagać ponad 3000 podopiecznych, ciężko chorym dzieciom i dorosłym, ich rodzinom oraz osobom przeżywającym żałobę. Wylicytuj, wygraj, wesprzyj!

Portal do mikropłatności i szybkich przelewów: https://pomagamhospicjum.pl/ – Dzięki niemu można zrobić darowiznę na rzecz Hospicjum w niecałą minutę, w bardzo prosty sposób.

Aukcje na Allegro: www.bit.ly/aukcjadladutkiewiczalicytujemy indywidualne treningi gwiazd sportu. Zaangażowali się m.in. najbardziej utytułowany trener Lechii Gdańsk, Piotr Stokowiec, mistrzyni w skoku o tyczce, Anna Rogowska oraz mistrz świata i były kapitan polskiej reprezentacji w siatkówkę, Michał Winiarski. Aukcja  potrwa do końca sierpnia, pojawią się na niej także sportowe gadżety, książki i spotkania z pisarzami oraz artystami. Można także do samodzielnie wystawiać przedmioty lub spotkania na naszą rzecz. Wystarczy mieć aktywne konto na Allegro, wstawić przedmiot i wybrać cel charytatywny: Wsparcie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.