fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Patronujemy 3. edycji konkursu Pracodawca Przyjazny Cudzoziemcom

 

 

 

Szanowni Państwo,

Gdański Urząd Pracy zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu Pracodawca Przyjazny Cudzoziemcom. Plebiscyt organizowany jest pod patronatem „Pracodawców Pomorza”.

O konkursie

Od samego początku konkursu jego celem jest promocja postaw i dobrych praktyk w zatrudnianiu cudzoziemców oraz promowanie pozytywnego wizerunku pracownika – cudzoziemca. Udział w konkursie jest okazją dla pomorskich pracodawców do zaprezentowania działań oraz wdrożonych procedur, które przyczyniają się do budowania wizerunku firmy przyjaznej cudzoziemcom, co przekłada się również na wizerunek Gdańska i Pomorza jako miejsca wielokulturowego, przyjaznego i otwartego.

W tym roku, za sprawą daleko idących zmian, jakie nastąpiły w gospodarce w skutek pandemii COVID 19, plebiscyt ma charakter szczególny. Pozwala bowiem wyróżnić, a także docenić przede wszystkim tych pracodawców, którzy pomimo trudności wykazali się otwartością na cudzoziemców zapewniając im dobre warunki pracy.

Zgłoszenie udziału w konkursie

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego w wersji elektronicznej lub papierowej i przesłanie go do Gdańskiego Urzędu Pracy. Na aplikacje organizatorzy czekają od 16 listopada do 18 grudnia 2020 r.

 

REGULAMIN KONKURSU

SZCZEGÓŁOWE ZASADY 

Dodatkowych informacji udziela:

Elżbieta Wojewska
Dział Zatrudnienia Cudzoziemców
Tel.: /58/ 743-14-20
e-mail: elzbieta.wojewska@gup.gdansk.pl