fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

AMBERIF 2021 jednak ma się odbyć

 

fot. http://amberif.amberexpo.pl/

Zaniepokojone przyszłością tegorocznych targów AMBERIF środowiska miłośników bursztynu otrzymują pozytywny sygnał. Ta ulubiona przez wielu bursztynników i klientów impreza ma się jednak, pomimo trwającej pandemii, odbyć. Tylko w innym terminie.

Po licznych konsultacjach i głębokich analizach biznesowych, w ścisłej konsultacji z naszymi partnerami i zespołem konsultantów, Międzynarodowe Targi Gdańskie zdecydowały o przesunięciu terminu targów AMBERIF spring 2021 na 25-27.04.2021. Zarówno wiedza organizatorów, uwzględnienie nieprzewidzianych okoliczności oraz opinie przedstawione przez zespół konsultantów skłoniły nas do wniosku, że w obecnej sytuacji zagrożony jest termin oraz realizacja biznesowych celów uczestników targów, które miały odbyć się w terminie: 17-20.03.2021 – informuje AMBEREXPO

 

Zmianie musi ulec też miejsce realizacji wydarzenia. Jak wiemy, obecnie obiekt AMBER EXPO, w którym dotychczas odbywały się targi AMBERIF, jest niedostępny, ponieważ został przeznaczony na tymczasowy szpital antycovidowy. Umowa obowiązuje przez  pierwsze półrocze 2021 roku. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. dokonają wyboru obiektu na terenie Trójmiasta dostosowanego do typu i skali wydarzenia, tak aby zachować komfort spotkań z uwzględnieniem ścisłych zasad bezpieczeństwa. Prawdopodobnie będzie to obiekt ERGO ARENA.

Dla organizatorów i wystawców wiązać się to będzie z całkowitą zmianą w wyborze i dostępności ekspozycyjnych powierzchni. Wybór miejsc i dostępnych modułów (6, 9, 12, 15, 18 m2, itd.) zostanie zaproponowany zainteresowanym po zamknięciu pełnej listy wystawców wg proporcjonalnego przelicznika wcześniejszego metrażu z targów Amberif 2020, oraz na podstawie deklaracji minimalnego i maksymalnego zapotrzebowania zgłoszonego przez wystawcę.


Anna Kłos (na podst. inf. MTG S.A.)