fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Nowi członkowie Pracodawców Pomorza

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż Zarząd „Pracodawców Pomorza” w bieżącym roku przyjął następujące firmy w poczet członków naszej Organizacji:


JYSK Sp. z o.o.

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Sieć założył Lars Larsena, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Aarhus. JYSK obejmuje obecnie ponad 3 000 sklepów. Sieć zatrudnia ok. 26 500 pracowników w 51 krajach na całym świecie. W Niemczech sklepy nazywają się Danisches Bettenlager, w pozostałych krajach na świecie JYSK. JYSK należy do Lars LarsenGroup, w której skład wchodzą liczne firmy m.in. z branży wnętrzarskiej, sieć restauracji, pole golfowe. Łączny obrót Grupy wynosi 4,8 miliarda Euro, roczny obrót JYSK wynosi 4,1 miliarda Euro. Chociaż JYSK jest dziś firmą globalną, firma zarządzana jest w oparciu o skandynawskie korzenie. Odzwierciedla to kulturę firmy i sposób, w jaki prowadzona jest działalność. W Polsce JYSK istnieje od 2000 roku. Siedziba JYSK Polska znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce JYSK zatrudnia ok 2 400 osób.

Gdańsk


LK Broker Sp. z o.o.

Firma oferuje usługi z zakresu ubezpieczeń. Służy fachowym wsparciem w doborze optymalnej polisy. Jest w stanie dobrać najlepszą ofertę w korzystnej cenie.

Gdańsk


Concept DR Biegli Wycen Biegli Sądowi

Doradztwo profesjonalne dla Członków Zarządów i Rad Nadzorczych w zakresie:

  • restrukturyzacji/przekształceń działalności w celu optymalnego i bezpiecznego zarządzania
    firmą
  • wyceny: przedsiębiorstw, inwestycji, udziałów, aportów, z tyt. wystąpienia wspólnika, Buy out, Spin-off, Buy back, Write-off, niewypłacalności spółki
  • przekształcania spółek: M&A, JDG w spółki kapitałowe
  • usługi CFO: kształtowanie strategii finansowej spółki, przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji, optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych, zarządzanie ryzykiem finansowym, ryzykiem regulacyjnym, wsparcie w zarządzaniu płynnością, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych, due diligence ekonomiczno-finansowo-prawne, raportowanie zarządcze wspomagające decyzyjność organów Spółki
  • kontroling, audyt finansowy
  • Jako Biegli Sądowi opracowujemy ekspertyzy sądowe z zakresu: ekonomii i finansów, restrukturyzacji spółek, wycen przedsiębiorstw
  • Posiadamy uprawnienia do i doświadczenie w Radach Nadzorczych

Podkowa Leśna


Jase Foods Sp. z o.o. Sp.K.

Jase Foods Sp. Z o.o. Sp. K. powstała w 2016 roku. Jest firmą rodzinną z siedzibą w Gdyni. Założycielami firmy są Jacek Austen i jego syn Bartłomiej. Główna działalność opiera się na handlu hurtowym mrożonymi owocami, warzywami, grzybami pod hurtownie, producentów lodów, dżemów, ciast, pierogów, soków, eksport, import, kontraktacje, produkcja.

Gdynia


Ecol-Unicon Sp. z o.o.

Firma jest czołowym polskim producentem urządzeń ochrony wód – zbiorników retencyjnych, separatorów, osadników, oczyszczalni ścieków, pompowni i tłoczni ścieków. Oferuje również usługi serwisowe, wykonawcze i eksploatacyjne. Spółka została założona w 1996 roku przez Ecol Sp z o.o. (51%) i Unicon AG (49%).  Posiada rozwiniętą sieć doradczo-handlową z filiami w największych miastach Polski, 3 zakłady prefabrykacji betonowej i produkcji urządzeń – w Gdańsku, Łodzi i Rudzie Śląskiej, a także Zakład Produkcji Automatyki w Radomiu.

Gdańsk


Vetro Sp. z o.o.

Sopot


Candidfuture Sp. z o.o.

Firma rekrutuje na stanowiska w zespołach produktowych. Znajduje ludzi z odpowiednim podejściem do produktu i klienta, którzy rozumieją wymagania biznesowe. Przeprowadza wieloetapową rekrutację, aby zatrudnić osoby o odpowiednich kompetencjach i wartościach pasujących do Twojej firmy. 

Gdańsk


Rumia Invest Park Sp. z o.o.

Działalność spółki polega na:

1. Pozyskiwaniu – zarówno w postaci wkładów niepieniężnych dokonywanych przez wspólników, jak i poprzez nabywanie od osób trzecich – nieruchomości gruntowych położonych na terenie Gminy Miejskiej Rumia, niezbędnych do utworzenia parku inwestycyjnego.

2. Sprzedaży wyżej wskazanych nieruchomości przedsiębiorcom zamierzającym podjąć działalność na terenie parku inwestycyjnego.

3. Prowadzeniu działalności w zakresie administrowania i zarządzania parkiem inwestycyjnym

Rumia


Studio Kosmetyczne Aleksandra Jurczak

Działalność kosmetyczna (manicure hybrydowy, paznokcie żelowe, lifting rzęs botox i regulacja, oprawa oka henna, pedicure, makijaż okolicznościowy, zabiegi na twarz, kwasy, makijaż permanentny, rzęsy)

Kwidzyn


Atland Consulting

Doradztwo europejskie. Firma zajmuje się innowacjami społecznymi i tworzeniem międzynarodowych konsorcjów. Tworzy modele innowacji społecznych. Specjalizuje się̨ w funduszach norweskich i H2020. Tworzy kluczowe kontakty dla swoich klientów. Współpracuje z administracjami publicznymi (np. z miastem Poznań́ lub rządem Kantabrii), instytucjami akademickimi (np. Politechnika w Almunia (EUPLA) lub Uniwersytet w Edynburgu), firmami ( np. FEMXA lub Universal Learning Systems) oraz organizacjami pozarządowymi (np. Banki Żywności lub Centrum Innowacyjnej Edukacji).

Gdańsk


Digitaled Sp. z o.o.

Zespół specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży IT, AV oraz rozwiązań dla edukacji. Firma z sukcesem wdrożyła wiele rozwiązań informatycznych i edukacyjnych na terenie całego kraju. Nadrzędnym celem działalności jest wsparcie Klienta i profesjonalne doradztwo. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania, aby móc zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania informatyczne, edukacyjne i AV. Innowacyjne pomysły usprawniają codzienną pracę przy jednoczesnym obniżeniu kosztów funkcjonowania oraz zapewniają bezpieczeństwo.

Gdańsk


Kompas Spedycja Sp. z o.o.

Istniejąca od 2009r. firma transportowa i spedycyjna. Specjalizuje się w transporcie drogowym. Przewozi ładunki na terenie Polski i całej Europy. Współpracuje z najlepszymi podwykonawcami na rynku. 

Brusy


Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.